Ocean 21- /suplement diety/

 

Jest to kompozycja morskich alg, aloesu, pau d’arco z ekstraktem buraka, marchwi, borówki, żurawiny oraz kompleks
karotenoidów i minerałów pochodzących z alg, to unikalne połączenie i ewenement na skalę światową.

OCEAN 21 w oczyszczaniu organizmu ma ogromne znaczenie, silnie odkwasza – alkalizuje, oczyszcza z metali ciężkich i toksyn oraz regeneruje Twój organizm. Wzmacnia układ immunologiczny i chroni Cię przed zakażeniami, wirusami, grzybicą i innymi drobnoustrojami. Neutralizuje wolne rodniki tlenowe chroniąc Cię przed alergią, astmą, chorobami układu trawienia, serca, neurologicznymi, przed miażdżycą, rakiem i jeszcze 600 innymi chorobami 경륜 그린카드 다운로드. Chroni przed fotostarzeniem się skóry i całego organizmu jakiego doświadczasz w wyniku szkodliwych fal promieni słonecznych.

OCEAN 21 nie tylko oczyści Twój organizm, ale dostarczy mu cennych składników, bez których nie da się zdrowo żyć.
Składniki Ocen 21 w badaniach naukowych wykazują niezwykle silne właściwości lecznicze i przeciwnowotworowe.

Glony są bogatym źródłem żelaza, wapnia, jodu, magnezu, fosforu, manganu, sodu, potasu, cynku, miedzi, germanu a także fluoru. Obok bogactwa minerałów, zawierają one również wiele witamin jak biotyna, kwas pantotenowy, kwas foliowy, inozytol, kwas nikotynowy, witaminy z grupy B (B1, B2, B6, B12), antyoksydanty w postaci witamin C i E oraz beta-caroten Christmas in August.
Glony są dostarczycielem protein, dostarczają ich aż – 3 razy więcej niż soja, 5 razy więcej niż mięso i jaja, 10 razy więcej niż ryż.

Wystarczy do codziennej diety włączyć około 5 gram alg, aby Twój posiłek był bogaty w niezbędne składniki odżywcze i lecznicze na cały dzień. Profilaktyka to 1 miarka 30 ml OCEAN21. W niej znajduje się 3,1 grama alg. Jeśli leczniczo podasz 2 miarki OCEAN21 dziennie po 30 ml, uzyskasz łącznie dawkę leczniczą 60 ml, w której będzie 6,24 grama alg w 8 rodzajach Kart Rider Rush Crack.

 

Ze względu na sporą ilość jodu, u osób z nadczynnością tarczycy Ocean 21 stosować bardzo ostrożnie lub wcale.
Algi „zielone złoto”
algiJedną z najważniejszych właściwości alg, dzięki bogatym związkom chelatowym (to białka roślinne – albuminy) do jakich należy chlorofil, jest pomoc w odtruwaniu i oczyszczaniu organizmu. Wspomaga wydalanie zbędnych substancji na zewnątrz. Dzięki zawartości albumin wspomagają pochłanianie toksyn. Na ich miejsce wbudowywane są właściwe bio-składniki alg m.in. minerały, mikroelementy, jod i nawilżające substancje, które są wchłonięte przez ciało xcode dmg 다운로드.

 

Spożywanie alg podnosi poziom albuminy we krwi. Albumina zawarta w algach, jest białkiem o bardzo silnych właściwościach przeciwutleniających. Łatwo łączy się z witaminami, solami mineralnymi, nienasyconymi kwasami tłuszczowymi, hormonami itp. Pełniąc rolę nośnika, przyczynia się do ich rozprowadzania w organizmie. Takie działanie białek roślinnych, nazywamy chelatacją. Albumina wracając, pobiera składniki przemiany materii oraz substancje toksyczne z komórek i dostarcza je do wątroby, gdzie są rozkładane 구글맵 지도 다운로드. Kiedy wątroba jest niesprawna, sprawny system oczyszczania jest niemożliwy. Wątroba, nerki, jelita, mózg i inne organy, pracują sprawnie tylko wtedy, kiedy poziom albuminy jest odpowiednio wysoki, spożywanie alg podnosi poziom albuminy we krwi.

Albumina, która uwolniła substancje odżywcze wracając, pobiera składniki przemiany sprawnie tylko wtedy, kiedy poziom albuminy jest odpowiednio wysoki. U ludzi z najniższym poziomem albuminy w surowicy krwi zaobserwowano wysoki poziom śmiertelności. Warto zatem uzupełniać codzienne pożywienie w składniki odżywcze bogate w algi Sakura Tower.
W OCEAN 21 zawartych jest 8 rodzajów alg są to między innymi:

 

alga_3Alaria marginata pozwala na sprawną pracę mózgu i układu nerwowego. Wskazany jest w acidozie (zakwaszenie organizmu*)- oczyszcza, odkwasza – alkalizuje krew i przywraca prawidłowe pH w całym organizmie ma działanie moczopędne. Jej skład idealnie odpowiada zestawom na anemię, stres, depresję , nerwice, na dotlenienie mózgu i sen oraz mocny układ kostno – stawowy. Również reguluje ciśnienia, wspomaga pracę serca, utrzymuje cholesterol w normie Windows 7 usb installation download.

 

Ascophyllum nodosum
odtruwa organizm z metali ciężkich m.in.: arsen, ołów, rtęć, stront, beryl, kadm i inne;
działa regenerująco i uspokajająco na komórki mózgu i układ nerwowy, reguluje pracuję hormonów w tym tarczycy, a szczególnie w niedoczynności i przy wolu:
usprawnia przemianę materii i oczyszczanie organizmu, wspomaga leczenie schorzeń alergicznych i pasożytniczych skóry, sprzyja regulacji procesów trawiennych – szczególnie przy antybiotykoterapii, podnosi ogólną odporność organizmu.

Fucus Vesiculosus
Detoksykuje, oczyszcza. Dokładnie drenuje organizm, wspomaga wydalanie, reguluje pracę przewodu pokarmowego, pobudza przemianę materii, zapobiega arteriosklerozie i nadwadze. Bogaty w jod Fucus Vesiculosus pobudza przemianę materii i działa wyszczuplająco. Obfituje we włókna (błonnik), znane z wpływu na procesy trawienne i z wywoływania uczucia sytości Sonavia. Polisacharydy alg mają działanie przeczyszczające.

 

Laminaria digitata
Wodorost ten jest doskonałym źródłem jodu, głównej części składowej tyroksyny i trijodotyrozyny – alga4hormonów, które oddziałują na wagę i metaboliczne tempo przemian komórkowych. W oparciu o badania, choroba tarczycy jest praktycznie nieznana u ludzi, którzy regularnie jedzą morskie wodorosty.
Zawarte w Laminarii białka, nienasycone kwasy tłuszczowe, witamina E i Beta karoten – wspierają syntezę kolagenu. Pobudza krążenie krwi i limfy. Udrażnia naczynia limfatyczne wspomagając procesy oczyszczania. Pomagają w przemianie materii.
Palmaria Plamate
Usuwa toksyczne metale z naszego ciała przez przekształcanie ich w nieszkodliwe sole (przez substancję zawołaną kwasem alginikowym), co powoduje łatwą ich eliminację z organizmu 컴퓨터 라이브 배경화면 다운로드. Oczyszcza organizm, wzmacnia krwiobieg przez jego alkalizowanie, jeśli jego odczyn jest zbyt kwaśny.
W dodatku, Palmate wzmacnia jelita, system trawienny, wątrobę, trzustkę i organy płciowe. Poprawia pracę mózgu. Działa przeciw robakom. Promuje piękną skórę i włosy.
Likwiduje zaparcia i problemy żołądkowe, jak również choroby skóry.
Mała ilość Palmarii dostarcza ponad 100% potrzebnej codziennej ilości witaminy B6 i 66% witaminy B12. Dostarcza „organicznego” żelaza i naturalnego fluoru, co zabezpiecza silne zęby 카앤유 다운로드.

Algi zawierają Ulva Lactuca – chlorofil zwany „krwią roślin”, podobnie jak hemoglobina szczególnie łatwo łączy się z tlenem. Gdziekolwiek znajdzie się w Twoim organizmie, jako idealny chelator, zawsze ciągnie ze sobą tlen i zabiera niepotrzebne komórkom produkty przemiany materii.
Hemoglobina posiada w swoim centrum atom żelaza, natomiast chlorofil ma atom magnezu. więcej >>>

*Acidoza – w wyniku tzw. „długu tlenowego”, który powstaje na skutek braku dostępu do tlenu, komórki ustroju zaczynają czerpać go z fermentacji cukru. Podczas tej reakcji chemicznej powstaje tlen i kwas mlekowy, który silnie zakwasza organizm. Nadmiar kwasu mlekowego powoduje trudności w przyswajaniu tlenu z atmosfery, w efekcie powstaje wynaturzenie komórek oraz ich przetwarzanie w komórki rakowe.

czytaj dalej>>