Kuracja oczyszczająca

ETAP I (wstępny)

Etap wstępny polega przede wszystkim na wzmocnieniu organizmu, gdyż oczyszczanie pochłania dużo energii, oraz na wstępnym udrożnieniu kanałów naturalnego oczyszczania tj. jelita, nerki, wątroba.

Przed podaniem ParaProteX!!! uruchomić podstawowe mechanizmy oczyszczania jelit i wątroby stosując produkty m.in. Nopalin(sproszkowany kaktus opuncja), Liver Aid i AC Zymes (żywe kultury bakterii)l ub choćby wit.C-500 (C-1000) i Garlic Caps (czosnek z pietruszką), a dopiero po 1-2 tygodniach wprowadzić kurację ParaProteX movie.

U dzieci wstępny etap przedłużyć do 1 miesiąca.

W sytuacjach poważnego zatrucia organizmu toksynami z grzybów i innych pasożytów (drożdżaki, robaki, bakterie), najlepiej podawać OCEAN21 (algi), i etap wstępny udrażniania kanałów wydalniczych przedłużyć nawet do 1 miesiąca, szczególnie produkt ten polecam dzieciom.
U osób z nadczynnością tarczycy wymiennie za Ocean można zastosować Liquid Chlorophyll (chlorofil z lucerny) lub Polinesian Noni (sok z owocu noni).

W przypadku gronkowca złocistego umiejscowionego na skórze, paznokciach i innych odkrytych ranach, robić okłady lub polewania czy też przecieranie tych miejsc sokiem Polinesian Noni na zmianę z wyciśniętym sokiem z Garlic Caps 통영시 지도 다운로드.

Okłady z Polinesian Noni najlepiej robić w proporcji 1:1 z wodą przegotowaną schłodzoną

Dopiero po wstępnym okresie należy rozpocząć wprowadzanie ParaProteX. To bardzo ważne, aby zminimalizować objawy oczyszczania i sprawnie usuwać toksyny powstałe w wyniku wybijania bakterii z organizmu.
ETAP II (zasadniczy)

Po okresie wstępnym kuracja : ParaProteX!!! , AC Zymes, Nopalin

Jeśli są możliwości warto w trakcie kuracji podawać choćby jeden z produktów etapu wstępnego, wówczas łatwiej będą usuwane toksyny uwalniające się z komórek podczas ich oczyszczania, oraz obumarłe grzyby i bakterie 바다나무 다운로드.

PARAPROTEX

ParaProteX – silna kuracja oczyszczająca przed pasożytami podawana przez ok. 2 miesiące od najmniejszej dawki do maksymalnej.
Należy obliczyć maksymalną dawkę ParaProteX do jakiej powinniśmy dojść stopniowo.
Maksymalnie stosuj 1 tabletka na 10kg masy ciała dziennie, nie więcej jednak jak 9 tabl. dziennie.

AC-Zymes – dawka: 1 kapsułka na10kg masy ciała (np. dla dziecka o wadze 20kg podawać 2 x po 1 kapsułce dziennie przed przed posiłkiem) 성령이 오셨네 다운로드.

DZIECI

dzieciParaprotex
Dzieci od 1- 5 roku życia (okres przedszkolny), zaczynamy od 1/4 tabl. Paraprotexu pół godz. przed jedzeniem.
U dzieci powyżej 5 r.ż. i w wieku szkolnym kuracje rozpoczynamy od 1/2 tabl. ParaProteX.

U dzieci zwiększanie dawki o kolejną porcję 1/2 lub 1/4 tabl. w zależności od wieku, następuje dopiero po 7 dniach.
Dla przykładu po tygodniu, niemowlak powinien stosować 2 x po 1/4 tabl. dziennie. W kolejnym tygodniu znów zwiększamy dawkę o kolejne 1/4 tab., czyli podajmy 3 x dziennie po 1/4 tabl 산돌네오고딕 다운로드. ParaProteX.

np. dziecko o wadze ciała 20 kg w wieku 3 lat , max dawka paraprotex to 2 tabl. dziennie. Zaczynamy od 1/4 tabl pół godz przed jedzeniem popijając obficie.

1-7 dzień 1/4 tabl. rano
8-14 dzień 1/4 tabl. rano, 1/4 tabl. wieczór
15-21 dzień 1/4 tabl. rano, 1/4 południe, 1/4 tabl. wieczór
22-28 dzień 1/2 tabl. rano, 1/4 południe, 1/4 tabl. wieczór
29-35 dzień 1/2 tabl. rano, 1/4 południe, 1/2 tabl. wieczór
36-42 dzień 1/2 tabl. rano, 1/2 południe, 1/2 tabl Pride. wieczór
43-49 dzień 3/4 tabl. rano, 1/2 południe, 1/2 tabl. wieczór
50 dzień i do końca drugiego miesiąca kuracji 3/4 tabl. rano, 1/2 południe, 3/4 tabl. wieczór

U dzieci powyżej 3 r.ż. jeśli dziecko dobrze znosi kurację można nieco przyspieszyć zwiększanie dawek paraprotexu co 5 dni., należy jednak obserwować organizm dziecka i jego samopoczucie.

Dawkę obliczyć analogicznie dla dzieci o większej masie ciała.

AC Zymes (żywe kultury bakterii)w zależności od wagi ciała dziecka (1 kapsułka na10kg masy ciała dziennie) , podajemy przed posiłkiem, ale ok pół godz 그랜드체이스 다운로드. po paraprotex. Jeśli dziecko nie połknie kapsułki w całości należy ją otworzyć wysypać zawartość na łyżeczkę dolać przegotowanej schłodzonej wody i dać do wypicia, w takiej sytuacji należy zwiększyć ilość AC Zymes co najmniej o 1/2 dawki.

Nopalin – dawka: 1 tabletka na10kg masy ciała (np. dla dziecka o wadze 20kg podawać 2 x po 1 kapsułce dziennie ok. 1 godz po posiłku popić obficie).
Dawkę obliczyć analogicznie dla osób o większej masie ciała.

DOROŚLI

kobieta2Paraprotex
U osób dorosłych rozpoczynamy od podawania 1 tabletki ParaProteX dziennie i zwiększamy stopniowo dawki o 1 tabl Sungsil. co 3 -4 dni. Tabletki należy zażywać pół godz przed jedzeniem, obficie popijając.

Przykładowo dla osoby ważącej 60 kg., max dawka paraprotexu to 6 tabl. dziennie.

1-3 dzień 1 tabl.rano ( ok.pół godz przed jedzeniem)
4-6 dzień 1 tabl.rano, 1 tabl wieczór
7-9 dzień 1 tabl.rano,1tabl. południe, 1 tabl wieczór
10-12 dzień 2 tabl.rano,1tabl. południe, 1 tabl wieczór
13-15 dzień 2 tabl.rano,1tabl. południe, 2 tabl wieczór
16-19 dzień 2 tabl.rano,2 tabl 아이폰 사진 다운로드. południe, 2 tabl wieczór
na tej dawce należy pozostać do końca drugiego miesiąca kuracji

Osoby o większej wadze zwiększają dawkę do właściwej dla siebie i na iej pozostają do końca drugiego miesiąca kuracji.

AC Zymes w zależności od wagi ciała przeliczać (1 kapsułka na10kg masy ciała dziennie) , podajemy przed posiłkiem, ale ok pół godz. po paraprotexe. Dla osoby o wadze ok.60kg 3x 2kaps. dziennie

Nopalin ok 1 godz po posiłku popić obficie (co najmniej szklanka) , podawać 3x 2tabl Download andromeda galactic photos. , ale zacząć od 3x 1tabl. dziennie po ok. 5 dniach zwiększyć dawkę do 3x 2 tabl.dziennie.
Ocean 21 – odkwaszanie jelit, nerek, wątroby , neutralizacja toksycznych jadów pasożytów, grzybów i bakterii chorobotwórczych.
Podawać 20ml – 40ml rozpuszczone w 1 litrze czystej wody lub mineralnej i popijać cały dzień. Można też stosować kurację miarkami 1-2 x po 20ml. Dawkę można jeszcze zwiększać, średnio u osób dorosłych stosuje się 60ml dziennie

Ocean21 można rozcieńczać w małej ilości letniego płynu i podawać 2-3 razy dziennie lub określoną dobową dawkę wlać do butelki z wodą mineralną i taki napój wypić w ciągu całego dnia.

Podobnie jak wszystkie produkty CaliVita International możesz w bezpieczny sposób łączyć Ocean21 z innymi suplementami, lekami i żywnością.

Aby wzmocnić działanie paraprotexu można włączyć Garlic Caps, a szczególnie pamiętać o nim podczas miesięcznej przerwy w zażywaniu ParaProteXu.

ETAP III

Po 2 miesięcznej kuracji paraprotexem , należy zrobić miesięczną przerwę w jego zażywaniu.Podczas przerwy koniecznie zażywaj AC Zymes, wit.C-500 (C-1000) , Garlic Caps, inne suplementy według potrzeb z etapu wstępnego.

ETAP IV

Powrót do ParaProteXu , zaczynamy stosować od dawek max dla siebie. Jeśli nastąpiłoby gorsze samopoczucie należy zmniejszyć dawkę i na mniejszej pozostać do ustąpienia objawów. Wszystkie pozostałe produkty takie jak w etapie II zasadniczym, a wiec AC Zymes, wit.C-500 ,Nopalin stosować nadal.. W zależności od problemu chorobowego paraprotex zażywać miesiąc czasu, w przypadku długo trwających zakażeń długość kuracji przeciągnąć do 2 miesięcy.

ETAP V

Podczas tego etapu, aby zapobiec nawrotom włączamy w dawce profilaktycznej AC Zymes, wit.C-500 (C-1000), dodatkowo aby odkwaszać organizm, neutralizować toksyny zalecane jest stosowanie Strong Bones – wapń z magnezem w dawce 2 kaps na noc (dla dorosłych), lub inne suplementy w zależności od potrzeb.