Poszczególne elementy urządzenia-Aquarion

 

System elektrod tytanowo-platynowych

Najdroższa część urządzenia. Urządzenie posiada 5 elektrod. Warstwa platynowa czyni jonizację maksymalnie higieniczną, podczas gdy warstwa tytanowa gwarantuje niezwykle długi okres żywotności (20 lat) Sketchup 2016 free download.

System automatycznego oczyszczania elektrod

Urządzenie posiada opatentowany system automatycznego oczyszczania elektrod, dzięki któremu możemy otrzymywać wodę alkaliczną lub kwaśną, nawet gdy w tle stale są oczyszczane elektrody Mysterious apartment free download.

 

Mikrokomputer

Urządzenie jest kontrolowane przez mikrokomputer, który reguluje i kieruje procesem wytwarzania wody jonizowanej java sftp file. Ustala wartość pH, ciśnienie wody; posiada wbudowany własny system diagnostyczny. Można go włączyć przez proste naciśnięcie przycisku. W przypadku skoków napięcia prądu, zwarcia lub jeśli w wodzie są obecne jakieś niebezpieczne zanieczyszczenia przemysłowe (np 코레 일톡 다운로드. rtęć), komputer automatycznie wyłączy urządzenie.

 

Wielostopniowy filtr

filtr    Wkład filtra o średnicy 0,01 mikrona nie tylko doskonale filtruje wodę, ale również dodatkowo ją uaktywnia dzięki korzystnym właściwościom turmalinu SolidWorks Crack. Turmalin jest unikalnym półszlachetnym kamieniem, który wytwarza napięcie elektryczne (0.06 mA) i uwalnia dalekie promieniowanie podczerwone. W naturalny sposób jonizuje wodę, tak więc już w fazie oczyszczania wody, jak „superdoładowacz”, wzbogaca ją w jony, zwiększając skuteczność jonizatora w tym zakresie modern h medium. Do pozostałych faz filtra podstawowego zaliczamy filtr włókninowy oraz granulowany węgiel aktywowany, które dodatkowo zwiększają czystość wody poprzez usuwanie zapachów i toksyn 맥오에스 다운로드. Węgiel aktywowany jest nasycony srebrem w celu zahamowania rozwoju bakterii w czasie, gdy joni-zator nie pracuje.

    Wkład filtra łatwo wymienić linux ftp directory. Wymiany należy dokonać po oczyszczeniu 4000 litrów wody (aktualne zużycie filtra jest cały czas wyświetlane na urządzeniu).

 

Cyfrowy wyświetlacz

Cyfrowy, łatwy do odczytu wskaźnik pozwala na przybliżoną ocenę czasu wymiany filtra 애프터 어스 다운로드. Kolor tła oświetlenia zmienia się w zależności od trybu obsługi. Urządzenie „pamięta” pH ostatnio używanej wody i podczas ponownego uruchomienia będzie wytwarzać te same parametry 붉은 별 3.0 다운로드. Na wyświetlaczu wskaźnik czytnika pH zaświeci się na niebiesko – jeśli wytwarzamy wodę alkaliczną lub na pomarańczowo – jeśli urządzenie wytwarza roztwór kwaśny.

 

Tabela porównująca urządzenia różnych producentów  

Filtr mechaniczny + dejonizator

Filtr odwróconej osmozy

Filtr odwróconej osmozy + UV

Urządzenie AQUARION

Usuwanie makroelementów (potas, wapn, magnez)

TAK

TAK

NIE

Usuwanie mikroelementów (cynk, miedź,itd.)

TAK

TAK

NIE

Filtracja zanieczyszczeń (chlor, chlorowane składniki, organiczne substancje)

TAK

TAK

TAK

Filtracja zanieczyszczeń stałych (rdza, kamień wapienny)

TAK

TAK

TAK

TAK

Filtracja bakterii i wirusów

TAK

TAK

TAK

Rozmiar i materiał filtra

1-90 mikronów + ceramiczny

0,0001 mikrona + węglowy

0,0001 mikrona + węglowy

0,01mikrona ceramiczny + turmalin + węglowy wzbogacony srebrem

Światło lecznicze UV FIR
Kwaśny/zasadowy odczyn pH Alkaliczny odczyn pH: 7.5 – 10.00
kwaśny odczyn pH: 5.0 – 6.5
Jonizacja silna jonizacja
ORP (potencjał redox) -300 do -850

 

 

Podsumowanie:
A zatem, aparat oczyszczający i jonizujący wodę to urządzenie, które wytwarza całkowicie bezpieczną, jonizowaną wodę pitną. Z jego pomocą możemy nie tylko oczyścić wode (zanieczyszczoną przez środki chemiczne/chlor/mikroorganizmy, itp.), ale także zjonizować ją i wzbogacić w tlen, co również może być korzystne dla naszego zdrowia.

(Nutrition&Health CVI 2008)

 

AQUARION – urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody

Jak działa filtr do jonizacji wody

Dlaczego AQUARION jest tak niezwykły

Poszczególne elementy urządzenia 

Alkaliczna woda jonizowana

Właściwości kwaśnej wody jonizowanej

Struktura i właściwości wody