E-PROTECT STICKER – folia ochronna 

Stop elektrosmog 1 sztuka naklejki ochronnej e-protect

Folia ochronna E-PROTECT STICKER CaliVita  Electronics może chronić nasz organizm przed negatywnym wpływem promieniowania elektromagnetycznego, pochodzącym z telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych tkj.:
– komputery osobiste
– urządzenia służące do obserwacji małych dzieci (tzw. „elektroniczne nianie”)
– bezprzewodowe telefony
– pagery
– interkomy
– telewizory
– sprzęt gospodarstwa domowego, m.in 가위손 다운로드. kuchenki mikrofalowe
– GPS
-Odtwarzacze MP3/MP4

Jak działa folia?

Wszystkie żywe komórki oraz tkanki organizmu wytwarzają pole elektromagnetyczne. Czynnikiem decydującym o elektrowrażliwości może być fakt, że oscylacja i amplituda pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez urządzenia elektroniczne różnią się od naturalnego pola wytwarzanego przez ludzki organizm 교통정리 mp3 다운로드. Taka interferencja może spowodować zakłócenie naturalnego wzorca aktywności elektromagnetycznej organizmu. E-PROTECT STICKER dzięki wykorzystaniu zasad biorenozansu, wspiera procesy wpływające na fale elektromagnetyczne, wytwarzane np. przez telefony komórkowe i dopasowuje je do naturalnych fal wytwarzanych przez nasz organizm. Harmonizacja częstotliwości fal pomaga zniwelować ich negatywny wpływ na organizm Download Double Dragon 2.

communiguardFolia ochronna E-PROTECT STICKER CaliVita Elektronics stanowi niezwykłą pomoc. Jest to specjalnie „zaprogramowana folia”, która neutralizuje negatywny wpływ elektrosmogu.

Dzięki wykorzystaniu w folii zasad biorezonansu, E-PROTECT STICKER wspiera procesy wpływające na fale elektromagetyczne, wytwarzane przez urządzenie elektryczne, w taki sposób, by fale te dopasowały się do naturalnego wzorca pola elektromagnetycznego, wytwarzanego przez organizm.

Folię E-PROTECT możesz umieścić na zewnątrz urządzeń emitujących pole elektromagnetyczne.

Pole elektromagnetyczne zwane elektrosmogiem jest prawie w każdym miejscu. Niezwykle szkodliwe fale radiowe które są falami pulsującymi i co sekundę emitują 217 impulsów. Impulsy te niezwykle drażnią organizm, który musi podtrzymać własną biologiczną częstotliwość drgań, aby mógł funkcjonować w optymalny sposób.

Ciało człowieka jest niejednorodne pod względem parametrów dielektrycznych ze względu na zmienną zawartość tłuszczu, białka, węglowodanów i elektrolitu (woda + sole) w zależności od wieku, płci i stanu zdrowia.

Dla pól wysokiej częstotliwości ciało ludzkie jest półprzewodnikiem i swoistą anteną odbiorczą, której wymiary względem długości fali są zmienne.

Centralny układ nerwowy w stanie czynności i spoczynku generuje prądy czynnościowe z zakresu 1-1000 Hz, pracą serca sterują impulsy o częstotliwości 1.1 – 1.3 Hz.

Układ hormonalny jest wzmacniaczem biochemicznym funkcjonującym na zasadzie sprzężeń zwrotnych, których najczulszy układ znajduje się głęboko w mózgowiu (podwzgórze), gdzie są ważne ośrodki dyspozycyjne funkcjonowania człowieka. Tak zorganizowany ustrój jest podatny na działanie PEM

Dr Lebrecht von Klitzing, lekarz fizyk z Lubeki, udowodnił, że wegetatywny układ nerwowy na działanie fal wysokiej częstotliwości o charakterze pulsującym (telefony komórkowe) odpowiada reakcjami stresowymi. Lista objawów związanych z negatywnym wpływem pól elektromagnetycznych na organizm człowieka jest bardzo długa: zaburzenia snu, bóle głowy, zakłócenia rytmu serca, zawroty głowy, nerwowość, przewlekłe zmęczenie, wykazano związek elektrosmogu z zawałami serca oraz rakiem.

Elektrosmog – Pole elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości stanowi szczególnie zdradliwe niebezpieczeństwo. Ze względu na fakt, że nie rejestrujemy go naszymi zmysłami, automatycznie jesteśmy skłonni nie doceniać związanego z nim niebezpieczeństwa.

Ponadto, w tym przypadku jest mowa o takim zanieczyszczeniu środowiska, przed którym nigdzie nie można się schronić. Promieniowanie jest po prostu wszędzie, w każdym elemencie naszego życia, nawet w sypialni.

 

Można wyróżnić dwa typy oddziaływań PEM na organizm ludzki:communiguard-ulotka

• oddziaływanie termiczne, czyli nagrzewanie się tkanek oraz
zmiany patologiczne i reakcje fizjologiczne uwarunkowane
podwyższeniem temperatury tkanek i płynów ustrojowych

• oddziaływanie nietermiczne, czyli zjawiska zachodzące bez
podwyższania temperatury w skali makro i mikro lub
niezależnie od jej podwyższenia.

Trwałość promieniowania.

Promieniowanie wysokiej częstotliwości prowadzi do zmian reakcji immunologicznych, szczególnie w połączeniu z czynnikami chemicznymi, może powodować zaburzenia funkcjonalne układu nerwowego (reakcja identyczna z reakcją organizmu na stres),
Mogą pojawić się zaburzenia w popędzie płciowym u mężczyzn i zaburzenia cyklu miesiączkowego u kobiet. Zaobserwowano ponadto przyspieszenie wymiany jodu w tarczycy.

 

POLE ELEKTROMAGNETYCZNE ELEKTROSMOG (artykuł)