aquarion

Dlaczego AQUARION jest tak niezwykły

 

Wielofunkcyjność:

Oczyszczanie
Aquarion posiada filtr o średnicy 0,01 mikrona. Taki rozmiar jest wystarczający, by wyłapać zanieczyszczenia, szkodliwe substancje chemiczne, jak również bakterie i wirusy. Mniejsze filtry, które usuwają również jony, pogarszają fizjologiczne właściwości wody. Przepływając przez filtr zmianie ulega również budowa klastrowa wody. W tradycyjnej wodzie jeden klaster zbudowany z 10-18 molekuł, podczas gdy przefiltrowana woda posiada tylko 6 takich molekuł, co znacząco zwiększa jej obsorbcję i zdolności nawadniające. W złożonym filtrze Aquarion, oprócz filtru węglowego wzbogaconego srebrem, można taże znaleźć turmalin, który jonizuję wodę. Długość życia tzw. filtra Biostone zwykłe pozwala na oczyszczenia 4000 litrów wody, a aktualne zużycie filtr jest cały czas wyświetlana na urządzeniu.

Jonizacja

Aquarion może wytwarzać jonizowaną wodę alakiczną oraz kwaśną.
Alkaiczna woda jonizowana przeznaczona do wewnętrznego stosowania. Zawiera wiele hydroksylowych jonów, więc jest w stanie wiązać wolne rodniki, czyli stanowi skuteczny antyoksydant. Świetnie alkalizuje organizm wspomagając procesy równowagi kwasowo – zasadowej organizmu. Stanowi także idealne uzupełnienie kuracji odtruwającej

Kwaśna woda jonizowana może być stosowana wyłącznie zewnętrznie. Np. do pielęgnacji twarzy, w przypadku grzybicy skóry. Z kolei woda o wyższym poziomie kwasowości może być używana do dezynfekcji powierzchni.

Wielostopniowa jonizacja

Podczas elektrolizy wody Aquarion może wytwarzać zarówno alkaliczną, jak i kwaśną wodę o różnym poziomie jonizacji (1-4). Dzięki temu zwiększa się zakres jej wykorzystania.

Oszczędność energii

Dzięki najnowszej, specjalnej konstrukcji komór jonizacyjnych – powiększona odpowiednio zbudowana powierzchnia, odpowiednio zbudowana powierzchnia reaktywna pozwala na kontakt z wiekszą ilością wody – oferuje lepszą wydajność przy użyciu tej samej ilości energii. Ponadto, urządzenie zazwyczaj znajduje się w trybie czuwania (standby), uruchamiając się tylko wówczas kiedy następuje rzeczywiste pobieranie wody

Dzięki specjalnemu systemowi elektrod tytanowo platynowych alkaliczna woda jonizowana osiąga optymalny poziom ORP (potencja utleniania – redukcji). Alakaiczna woda jonizowana posiada ujemny ORP, co nie powoduje utleniania orgainzmu, a wręcz “przywraca” mu witalność.

Ekonomiczny

Podczas właściwego użytkowania jego żywotność wynosi ok. 20 lat

Funkcja oczyszczania wody bez jonizacji

może być pomocna w sytuacjach w których picie wody jonizowanej nie jest wskazane (np. popijanie lekarstw lub przygotowywanie posiłków)

Łatwy w użyciu

Urządzenie można łatwo zainstalować i obsługiwać. Oprócz instrukcji obsługi, dołączamy także filmy instruktażowe i wprowadzające na DVD, które zawierają interesujące i przydatne informacje na temat urządzenia Aquarion, jego użytkowania oraz jonizowanej wody.

Estetyczny wygląd

Dzięki nowoczesnemu stylowemu wyglądowi Aquarion dobrze prezentuje się w każdej kuchni, nie ma potrzeby umieszczania go w zamkniętej szafce.

Dzięki urządzeniu Aquarion możemy wytwarzać całkowicie bezpieczną, jonizowaną wodę. Z jego pomocą możemy nie tylko oczyścić wodę, ale także jonizować ją, co również korzystnie wpływa na stan naszego zdrowia.
(CaliNews 2008)

 

AQUARION – urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody

Jak działa filtr do jonizacji wody

Dlaczego AQUARION jest tak niezwykły

Poszczególne elementy urządzenia 

Alkaliczna woda jonizowana

Właściwości kwaśnej wody jonizowanej

Struktura i właściwości wody