Programy BIOHARMONEXU

 

SKIN (SKÓRA)
Wspomaga odnowę skóry oraz pomaga w utrzymaniu jej elastyczności, poprawia metabolizm skóry. Korzystnie wpływa na wchłanianie substancji odżywiających skórę, stosowanych zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. skora

Program ten pobudza funkcje naskórka i innych komórek, niezbędnych do rozwoju zdrowej skóry. Warto połączyć go z odpowiednią dietą, opracowaną indywidualnie dla poszczególnych osób oraz z preparatami oczyszczającymi organizm.

Skuteczność programu Bio- Harmonex znacząco wzrasta przy jednoczesnym stosowaniu suplementów diety (do wyboru): OxyMaxOcean 21, Evening Primrose Oil, ParaprotexPure yucca

 

URINARY (UKŁAD MOCZOWY)
Program wspierający zdrowie nerek oraz dróg moczowych. W efekcie bardziej skuteczne staje się usuwanie produktów ubocznych przemiany materii. Wspomaga również równowagę kwasowo-zasadową oraz wodno-elektrolitową.

nerka   Nerki odgrywają ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu. Są odpowiedzialne za: odtruwanie i metabolizm (wszystkie toksyny rozpuszczalne w wodzie są wydalane z naszego organizmu przez nerki), gospodarkę wodno – elektrolitową, zarządzanie równowagą kwasowo – zasadową, regulację funkcji układu hormonalnego i produkcji krwi (erytropoetyna), gospodarkę witamina D3 oraz utrzymanie wrodzonej energii naszego organizmu, podnosząc w ten sposób ogólną witalność i długowieczność.

Program URINARY, łącznie z odpowiednim odżywianiem i suplementami, zapewnia odpowiedni poziom „rezerw energetycznych” nerek. Ponadto, łagodzi dolegliwości związane z zaburzoną pracą układu moczowego.

Skuteczność programu Bio- Harmonex znacząco wzrasta przy jednoczesnym stosowaniu suplementów diety (do wyboru): Virago, Pro-State Power , Green care, Garlic caps, Paraprotex , Ocean 21Strong Bones

Jest szczególnie skuteczny w połączeniu z programem Detox (Oczyszczanie). Zalecamy jego stosowanie wcześnie rano lub późnym wieczorem, ponieważ w tym czasie nerki wykazują najwyższą aktywność.

 

BONE – SPINE (UKŁAD KOSTNY)
Program działa na rzecz metabolizmu oraz mineralizacji kości, jak również ich regeneracji.
Większość osób myśli o kościach jak o statycznej strukturze, w rzeczywistości podlegają one aktywnym zmianom, podobnie jak osteoporoza2większa część naszego organizmu. Korzystny wpływ ćwiczeń na strukturę kości, możliwość naprawy po ich złamaniu oraz takie stany jak osteoporoza są prostym  dowodem na to, że kości zawierają żywe komórki.

Program BONE-SPINE poprawia aktywność i skuteczność tych komórek – w efekcie pomaga uzyskać mocną strukturę kostną. Stosowanie pól elektromagnetycznych o ekstremalnie niskim natężeniu umożliwia przekazywanie korzystnych informacji do naszego organizmu, wzmacnia efekty fizykoterapii, przyspiesza regenerację uszkodzonej tkanki kostnej w przebiegu osteoporozy czy podczas urazów. Chcąc uzyskać maksymalną skuteczność, podczas stosowania tego programu warto zadbać o odpowiednie odżywianie, suplementy pochodzenia naturalnego oraz zestaw ćwiczeń fizycznych.

Skuteczność programu Bio- Harmonex znacząco wzrasta przy jednoczesnym stosowaniu suplementów diety: Strong Bones, Power Mins, Ocean 21, Vital OVital AVital BVital ABChelated Zinc

 

AFTER TRAINING (PO TRENINGU)
Program szczególnie polecany po treningu lub ciężkiej pracy fizycznej. Wzmacnia metabolizm tkanek, przyspiesza regenerację oraz zmniejsza uczucie zmęczenia.
aerobicWydolność fizyczna i optymalne wykorzystanie rezerw witalnych organizmu to sprawa najwyższej wagi dla najlepszych sportowców. Na dłuższą metę, tylko ci sportowcy, którzy podchodzą rozważnie do swoich zdolności samoregeneracji (tzn. mobilizują własne rezerwy do maksimum, utrzymując równocześnie mechanizmy adaptacyjne na optymalnym poziomie) mogą utrzymać swoje rekordy i pozycję lidera.

Nasz organizm zmienia się, dostosowując się do obciążeń, na które jest narażony. A zatem, jest niezwykle istotne, by koordynować właściwą wymianę substancji w tkankach i utrzymać różne procesy metaboliczne na odpowiednim poziomie. Sportowcy, stosując kilka razy dziennie program AFTER TRAINING, w znaczący sposób mogą podnieść swoją wydolność. Program ten przyspiesza proces regeneracji po treningu, minimalizuje zmęczenie i uszkodzenia powysiłkowe oraz polepsza kondycję.
Program jest zalecany zawodowym sportowcom, jak również wszystkim innym osobom, które chcą podnieść swoją wydolność fizyczną. Można go stosować po treningu, by przyspieszyć regenerację tkanki mięśniowej i zmniejszyć uczucie zmęczenia.
Skuteczność programu Bio- Harmonex znacząco wzrasta przy jednoczesnym stosowaniu suplementów diety (do wyboru): OxyMaxEnergy&Memory , Power Mins, Super Mega 50 C 1000 plus

Program poleca się stosować po treningu.
Można go łączyć z programem Forever Young (Wieczna młodość).

 

MERIDIAN (MERIDIAN)
Pobudza oraz utrzymuje w harmonii meridiany. Pomaga osiągnąć optymalny poziom metabolizmu i wewnętrzną równowagę. Zapewnia dobre samopoczucie.
Zgodnie z tradycyjną chińską medycyną, ludzki organizm pokryty jest niewidzialną siatką kanałów energetycznych, tzw. meridian.  meridiany

W rzeczywistości kanały te są zlokalizowane pod naszą skórą na różnej głębokości, równolegle do naszych naczyń krwionośnych, dróg nerwowych oraz na powierzchni tkanki mięśniowej, biegną w pewnym kierunku i odgrywają ważną rolę w komunikowaniu się różnych narządów i części ciała oraz w krążeniu krwi i energii. Gdy z powodu wewnętrznych czy zewnętrznych czynników dochodzi do zakłóceń w przepływie energii, zostaje zaburzona równowaga metaboliczna i pojawia się choroba. Istnieje kilka tysięcy punktów akupunkturowych na meridianach, które mogą być pobudzane nie tylko za pomocą igieł akupunkturowych, lecz również za pomocą masażu – akupresury czy terapii elektromagnetycznej.

W przeciwieństwie do metod akupunktury czy akupresury, które pobudzają meridiany za pomocą pojedynczych sygnałów, program MERIDIAN w urządzeniu BioHarmonex® stanowi całą „symfonię programów”, stymulującą i harmonizującą wszystkie meridiany równocześnie. W efekcie ułatwia przebieg procesów metabolicznych na najbardziej optymalnym poziomie oraz zapewnia harmonię i dobre samopoczucie. Programy MERIDIAN i BIORHYTM mogą być stosowane kilka razy dziennie przez każdego, kto chce po prosu „poczuć się dobrze”.

Skuteczność programu Bio-Harmonex znacząco wzrasta przy jednoczesnym stosowaniu suplementów diety: Ocean 21, OxyMaxPolinesian Noni Juice
Program można łączyć z programem Biorhytm (Biorytm).

 

BIORHYTHM (BIORYTM)
Celem programu jest ogólne wsparcie układów fizjologicznych oraz przywrócenie i optymalizacja wewnętrznego rytmu organizmu.
biorytm  Pomocny w adaptacji do zmian oraz pozytywnie wpływa na stany emocjonalne. Szczególnie polecany osobom, pracującym na zmiany oraz podróżującym do odległych krajów.

 

Stan fizyczny, emocjonalny i intelektualny oraz wydolność każdego człowieka na świecie nie jest wartością stałą, lecz przedmiotem cyklicznych zmian, zwanych rytmami biologicznymi. Nie znane są dokładnie mechanizmy wewnętrzne, które wywołują te cykle, lecz jednym z wielu czynników, które mogą wyjaśnić to, jest fakt, że 70% naszego organizmu to woda. Oczywiście woda jest bardzo wrażliwa i podatna na takie czynniki jak: fale elektromagnetyczne, akustyczne, grawitacja, ciśnienie atmosferyczne, zimno, ciepło, światło. Wiadomo, że szeroka gama różnych czynników może oddziaływać na biorytmy, np. normalne zmiany fizjologiczne w organizmie, długość dnia, duże wahania temperatury i pogody oraz zmiany w polu elektromagnetycznym ziemi.
Oczywiście, aktywność elektromagnetyczna komórek uczestniczących w każdym procesie organizmu będzie różna, w zależności od tego, czy cykl jest w maksymalnym czy minimalnym punkcie fazy. Jeśli np., zdolności intelektualne są w maksymalnym punkcie cyklu, wtedy komórki powiązane bezpośrednio z funkcją kojarzenia będą wytwarzać bardziej aktywne sygnały elektromagnetyczne, niż gdy znajdują się w fazie niżowej.

Program BIORHYTHM wspiera rezonans, może więc poprawić zdolności, które są w fazie minimalnej cyklu, jak również wzmocnić te, które są w punkcie maksymalnym. Wynikiem tego będzie ogólnie lepsze funkcjonowanie fizjologicznych układów, poprawa emocjonalnego samopoczucia i łatwiejsza adaptacja do zmian. Program ten jest szczególnie zalecany osobom:
– często podróżującym na dość znaczne odległości
– narażonych na sezonowe zaburzenia psychiczne lub inne zmiany fizjologiczne powiązane z pogodą lub sezonem.

Skuteczność programu Bio- Harmonex znacząco wzrasta przy jednoczesnym stosowaniu suplementów diety (do wyboru): Super Soya Lecithin, Triple- Potency Lecithin, Ocean 21Polinesian Noni Juice

Program jest bardziej skuteczny, kiedy stosuje się go z innymi programami, takimi jak Nerves (Układ nerwowy) i Relax (Relaks). Może być również stosowany z programem Circulation (Układ krążenia) lub Meridian (Meridian).

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące urządzenia Bio-Harmonex   
W jakich godzinach uzyskuje się maksymalną aktywność w oparciu o zegar biologiczny


Strony:Wstecz 1 2 3 4 5 6Dalej >>