Witamina C Plus /suplement diety/ – witamina C, dzika róża, bioflawonoidy

 

Jedna tabletka C Plus dostarcza tyle witaminy C, co jedna duża pomarańcza lub 1,5 kg jabłek!

To wyjątkowe połączenie 75mg naturalnej witaminy C ze 100mg bioflawonoidów i 100 mg sproszkowanych owoców dzikiej róży Download 3 times of the sun....
Bioflawonoidy nie są witaminami w dosłownym znaczeniu, ale czasem mówi się o nich jako o witaminie P. Bioflawonoidy wzmagają absorpcję witaminy C, dzięki czemu skuteczność jej działania wielokrotnie się zwiększa Download BlueStack 1. Organizm ludzki nie jest w stanie ich syntetyzować (wytwarzać), dlatego muszą być dostarczane w pożywieniu. Z racji swoich właściwości uszczelniania naczyń krwionośnych i przeciwdziałania ich kruchości oraz krwotokom, witamina C z bioflawonoidami jest szeroko polecana prze kardiologów, pediatrów, onkologów, a w szczególności ginekologów, którzy zalecają jej stosowanie kobietom podczas obfitej menstruacji. 

Obecność bioflawonoidów jest niezmiernie istotna przy przeziębieniach i katarze mogą one przywrócić tkankom tworzącym układ oddechowy pełną sprawność ponieważ rozpuszczają śluz i regenerują śluzówkę ułatwiając wykrztuszanie zalegającego śluzu patient icon.

 

1 tabletka witaminy C plus zawiera:
75mg   Witamina C
100mg  Sproszkowany owoc dzikiej róży
100mg  Bioflawonoidy

Opakowanie zawiera 100 tabletek

W wielu sytuacjach życiowych wskazana jest suplementacja witaminą C 포미닛 미쳐 mp3 다운로드. Jej zapotrzebowanie wzrasta w okresie jesienno-zimowym, u osób w podeszłym wieku, sportowców, palących papierosy, w okresie podwyższonej temperatury ciała, a także podczas przyjmowania niektórych lekarstw, np Polaris Office Download. doustnych środków antykoncepcyjnych.

 

Witamina C pełni w ustroju niezwykle ważne funkcje. Aktywuje liczne enzymy, odgrywa istotną rolę w oddychaniu komórek oraz w ochronie przed stresem I'm a eleanor download. Wspomaga absorpcję żelaza z żywności, a wspólnie z kwasem foliowym i witaminą B12 pobudza produkcję krwinek czerwonych. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym wspiera układ odpornościowy organizmu 오큘러스 다운로드. Jest także niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Bierze udział w tworzeniu struktur tkanki łącznej, dzięki czemu pomaga zachować integralność skóry, dziąseł, kości i chrząstki 럭키짱 다운로드. Witamina C (kwas askorbinowy) należy do grupy witamin rozpuszczalnych w wodzie, co oznacza, że szybko jest wydalana z organizmu. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji istnieją już preparaty o przedłużonym działaniu (TR – timed release), takie jak np 모던 컴뱃 3 다운로드. C-500 ; C-1000 (dostępne w sieci CaliVita®), zapewniające stopniowe wchłanianie do krwi i stały poziom witaminy C w organizmie.

W nowoczesnych preparatach – takich jak np San Andreas subtitles. C Plus Flavonoids – obok witaminy C obecne są bioflawonoidy, wspierające jej przyswajanie. Często określa się je mianem witaminy P. Organizm nie jest w stanie samodzielnie wytwarzać bioflawonoidów, stąd muszą one pochodzić z pożywienia. Wspólnie z witaminą C korzystnie wpływają na strukturę naczyń włosowatych. Pobudzają również krążenie krwi. Bioflawonoidy są także często stosowane w przypadku kontuzji sportowych.

 

UWAGA!
Witamina C jest wrażliwa na światło i wysoką temperaturę, o czym należy pamiętać podczas przechowywania.C Plus Flavonoids Osoby, które cierpią z powodu kamicy nerkowej, przed zażyciem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

/źródło calivita.com.pl/

 

WITAMINY C W PRODUKTACH CALIVITA 

Witamina C zabija prątki gruźlicy. /artykuł/- czytaj