Calcium Magnesium Plus (witaminaK2) – /suplement diety/

Calcium Magnesium Plus + witamina K2 –  zastąpił suplement diety Strong Bones Plus + vitamin K2

NOWA NAZWA! TEN SAM GENIALNY SKŁAD + CENA I PUNKTY BEZ ZMIAN

Jedna tabletka Strong Bones PLUS dostarcza tyle wapnia, co 1,5 szklanki mleka lub 2 porcje (63 g) sera oraz tyle magnezu, co szklanka mleka lub 4 porcje sera i tyle witaminy D3, co 8 sztuk wątroby z kurczaka!
Maksymalna ochrona kości i zębów

Rewelacyjna, skuteczna ochrona i regeneracja kości!

Połączenie aż 4 niezwykle ważnych składników: wapnia, magnezu, najaktywniejszej formy witaminy D3 (cholekalcyferolu) i witaminy K2 (MK-7) w jednym produkcie – Calcium Magnesium Plus to niedoścignione wsparcie w ochronie zdrowia kości.

Problemy z układem szkieletowym charakteryzujące się obniżeniem masy i gęstości kości oraz zaburzeniami mikroarchitektury tkanki kostnej, to nie tylko zmartwienie kobiet w podeszłym wieku, po menopauzie Hongmi Note 5 Global Rom. Coraz częściej dotyczy również mężczyzn, a także osób młodych. Ujawnia się w najmniej oczekiwanym momencie, gdy masa kostna jest już znacznie osłabiona i ryzyko złamań wielokrotnie podwyższone! Dlatego o zdrowie kości, o osiągnięcie właściwej, szczytowej masy kostnej należy dbać przez całe życie, już od najmłodszych lat.

Witamina K2 kluczowa dla mocnych kości

Z pewnością wiesz, że kości do prawidłowego wzrostu i funkcjonowania potrzebują wapnia, magnezu oraz witaminy D. Najnowsze badania udowodniły, że niezbędna jest im również odpowiednia podaż witaminy K, która nie tylko wspomaga krzepnięcie krwi, ale także wpływa na prawidłowy metabolizm kości Download the borrower.

Jak wszystkim wiadomo kości stanowią rusztowanie i podstawę dla naszych narządów i tkanek (miękkich części ciała). Tkankę kostną musimy odbudowywać przez całe życie. Wiemy to już od najmłodszych lat, kiedy rodzice i otoczenie zachęcają do spożywania przetworów mlecznych, zwiększania aktywności fizycznej, korzystania z promieni słonecznych.
Kości, połączone stawami wraz z układem mięśni i ścięgien, umożliwiają wykonywanie ruchów. Są również magazynem minerałów (wapń, pierwiastki śladowe) oraz miejscem, w którym szpik kostny produkuje komórki krwi Blow Breeze Breeze A download.

Szkielet dorosłego człowieka tworzy kość korową (75% kości stanowią minerały) oraz kość beleczkową (25% stanowią minerały). Kość korowa jest to kość twarda, obecna głównie w trzonach kości długich i tworzy powierzchnię kości płaskich. Kość beleczkowa występuje głównie na końcach kości długich, wewnątrz kości płaskich.

W każdej kości można wyróżnić trzy podstawowe elementy:

● szkielet nieorganiczny – stanowi 70% całej kości, zbudowany jest ze związków wapnia i fosforu występujących w postaci osteoporoza3uwodnionych kryształów;

● włókna kolagenowe – stanowią ok House. 30% kości, tworzy je kolagen – białko przypominające warkocz, nadaje kościom elastyczność;

● komórki kostne (osteoblasty, osteoklasty, osteocyty) – stanowią 1-2% całej kości.

Przez cały okres życia człowieka w jego tkance kostnej zachodzą jednocześnie procesy uszkadzania, odnowy i naprawy, tzw. obrót kostny. Aktywność komórek kostnych (osteoblastów – komórek odnowy i osteoklastów – komórek ,,kościogubnych”) przyczynia się do wymiany uszkodzonej ,,starej kości” na ,,nową kość” Don't love ing. W ciągu roku dochodzi do wymiany 2-10% masy kostnej.

Masa tkanki kostnej zmienia się wraz z wiekiem. Do 20 roku życia formuje się około 90% masy kostnej. Pozostałe 10% przybywa do ok. 35 roku życia, osiągając w tym wieku szczytową masę kostną. Od 35-40 roku życia następuje już ciągły ubytek tkanki kostnej, który jest wynikiem obniżania się gęstości kości. Początkowo obniżanie masy kostnej wynosi ok. 1% rocznie. W późniejszym okresie (u kobiet po menopauzie) wynosi od 4-8% rocznie.
Ubytek tkanki kostnej może prowadzić do osteoporozy, czyli zrzeszotnienia kości 캔슬러 다운로드. Osteoporoza jest chorobą systemową charakteryzującą się obniżeniem masy kostnej i zaburzeniami tkanki kostnej, czego konsekwencją jest mniejsza wytrzymałość kości, która w następstwie nawet niedużego urazu może ulec złamaniu.

Czynniki wpływające na osłabienie struktury kości:

● nieprawidłowe odżywianie:
• niska podaż składników mineralnych (wapń, magnez, fosfor, cynk)
• niedobór witaminy D i K2
• nadmierne spożycie białka, szczególnie mięsa – prowadzi do obniżenia poziomu wapnia we krwi i wypłukuje wapń z kości
• nadmierne spożycie produktów bogatych w kwas fitynowy (otręby pszenne, całe ziarna zbóż, nasiona roślin strączkowych) i kwas szczawiowy (szczaw, szpinak, rabarbar) – utrudniają wchłanianie wapnia
• dieta z dużym ograniczeniem tłuszczu
• nadmiar fosforu – pogarsza wchłanialność wapnia
• duże spożycie alkoholu i kawy
● mała aktywność ruchowa;
● uwarunkowania genetyczne;
● czynniki rasowe – osoby rasy białej i żółtej są bardziej podatni na osteoporozę niż osoby rasy czarnej;
● choroby współistniejące;
● hormony;
● przewlekłe stosowanie leków;
● palenie tytoniu;
● starzenie się organizmu;
menopauza
● drobna budowa kostno-szkieletowa.

Ubytek masy kostnej wraz z wiekiem oraz inne czynniki wpływające na osłabienie kości, powodują iż musimy zadbać o ich odpowiednie wsparcie 시끄러운 벨소리 다운로드.

W ofercie CaliVita International pojawił się nowy produkt – Strong Bones Plus zawierający wapń, magnez, witaminę K2  (MK-7)oraz witaminę D3 (cholekalcyferol). Składniki te wpływają na utrzymanie prawidłowej struktury kości i zębów. Ponadto witamina D odgrywa istotną rolę we wchłanianiu i wykorzystaniu wapnia.

Witamina K2 kluczowa dla mocnych kości

Z pewnością wiesz, że kości do prawidłowego wzrostu i funkcjonowania potrzebują wapnia, magnezu oraz witaminy D 마이크로 소프트웨어 다운로드. Najnowsze badania udowodniły, że niezbędna jest im również odpowiednia podaż witaminy K, która nie tylko wspomaga krzepnięcie krwi, ale także wpływa na prawidłowy metabolizm kości.  (Witaminę K2 zwiera m.in. żołtko jaj, wątróbka, mięso)

Witamina K:

– Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) potwierdził, że witamina K jest niezbędna do utrzymania odpowiedniego stanu kości;
– przy udziale witaminy K2 osteokalcyna (białko tkanki kostnej) przekształcana jest do karboksyosteokalcyny, której rolą jest dostarczenie jonów wapnia oraz wiązanie ich z matrycą hydroksyapatytu, zwiększając siłę i budując masę kostną;
– pobudza mineralizację i korzystnie wpływa na strukturę kolagenową kości;
– dba o właściwą gęstość mineralną kości, ograniczając ryzyko złamań;
– naturalna witamina K2 w postaci MK-7 charakteryzuje się doskonałym wchłanianiem, długo utrzymuje się w organizmie (okres półtrwania wynosi 72 godziny), ma zdolność do akumulacji we krwi oraz wystarczy jej niewielka ilość, by efektywnie działać.
– dzięki witaminie K2 wapń jest dostarczany kościom, zębom, dzięki niej  nie osadza się na tętnicach w formie blaszki miażdżycowej 한글 이력서 양식 다운로드.

Strong Bones Plus +vitamin K2 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą wzmocnić swoje kości!

– Masz poniżej 30 lat i chcesz bez obawy o kości uprawiać sport, spotykać się z przyjaciółmi ;
– Poszukujesz regeneracji kości po przebytej kontuzji, złamaniu;
– Jesteś w podeszłym wieku i chcesz spowolnić ubytek masy i gęstości kości;
– Jesteś w średnim wieku, w okresie okołomenopauzalnym, czyli w grupie ryzyka rozwoju osteoporozy;
– Stosujesz tabletki antykoncepcyjne mogące osłabiać kości;
– Masz delikatne kości, podatne na urazy;
– Dbasz o swój uśmiech, czyli zdrowie zębów;
– Nie spożywasz odpowiednich ilości, właściwych przetworów  lub też dostarczasz z dietą nadmierne ilości produktów zawierających białko zwierzęce;
– Nadużywasz kawy czy napojów gazowanych.

Składniki aktywne Strong Bones Plus– 1 kapsułka zawiera:

Wapń – 250 mg
Magnez  –  125 mg
Witamina K2 – 45μg
Witamina D3  – 2,5 μg

Opakowanie zawiera 100 kaps.
Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie na noc.

Składniki:
węglan wapnia, tlenek magnezu, kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda), stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), substancja przeciwzbryląjąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), witamina K2 – menachinon-7,  sole wapniowe kwasu cytrynowego (cytrynian wapnia), sole magnezowe kwasu cytrynowego (cytrynian magnezu), siarczan magnezu, witamina D3 – cholekalcyferol 싸이 월드 동영상 다운로드.

Wytworzono w zakładzie przetwarzającym jaja, ryby, skorupiaki, mleko, orzeszki ziemne, orzechy, soję, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, zboża zawierające gluten, łubin, mięczaki, seler, gorczycę – istnieje możliwa obecność tych składników w produkcie.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze (m.in. leki przeciwzakrzepowe), mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Uwaga!
• Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
• Nie należy przekraczać zalecanej dawki w ciągu dnia.
• Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. CVI Polska

Literatura dostępna w Dziale Rozwoju Produktu i Rejestracji.
/źródło CaliNews  2009/2010/