Cocoa Bean Extract /suplement diety/ – ziarna kakaowca i owoce Goji

 

Genialny wpływ ziaren kakaowca na organizm człowieka znany był już naszym przodkom: stosowali go jako środek pobudzający oraz afrodyzjak 윈도우 10 iso 다운로드. W 19. wieku w aptekach rozpoczęto sprzedaż tego wyjątkowego składnika jako substancja doskonale poprawiająca nastrój. Dziś najczęściej spożywamy je w postaci tuczącej czekolady, w której zawartość ziaren kakaowca i wchłanianie zawartych w nich cennych składników jest niestety niewielkie 추적자 다운로드. Sposób przetwarzania, dodatek cukrów prostych oraz nasyconych kwasów tłuszczowych czy soli nie do końca służą naszemu organizmowi…

 

Porcja radości

Każdy z nas doznaje uczucia przyjemności, gdy spożywa kostkę czekolady life after. Szybko jednak efekt ten zanika i pojawiają się wyrzuty sumienia, że znów skusiliśmy się na coś, co nie do końca jest dla nas zdrowe… Słodycze nie tylko niekorzystnie wpływają na sylwetkę, serce, ale również mogą m.in 스카이림 카드웨폰 다운로드. powodować próchnicę zębów. A przecież efekt działania czekolady na nasz nastrój to zasługa składników aktywnych ziaren kakaowca, a nie cukrów czy tłuszczów dodawanych podczas jej produkcji 삼국지12 pk 한글판 다운로드. Sięgając po czekoladę dostarczamy organizmowi prawdziwej bomby kalorycznej – 1 tabliczka czekolady to ponad 500 kcal!

 

Co istotne: im mniej w czekoladzie ziaren kakaowca, tym więcej musimy jej zjeść, by uzyskać lepszy efekt poprawy nastroju i doładowania energią Download the cover.

 

Życie bez spięcia
Ziarna kakaowca kapitalnie wpływają na organizm w okresie stresu, ale również w przypadku stanów obniżonego nastroju White album remake download.
Zawarty w nich:

– magnez ukoi nerwy, zmniejszy uczucie zmęczenia, znużenia;
– potas korzystnie wpływa na ciśnienie tętnicze krwi i układ nerwowy 넥슨 플러그 다운로드.

 

To, co najlepsze w czekoladzie – zamknięte w nietuczącej kapsułce. Od teraz z CaliVita® możesz korzystać z zalet ziaren kakaowca bez dodatku cukru, tłuszczu i poczucia winy 링 피트 다운로드! Uzyskaj jeszcze lepszy efekt, dzięki połączeniu właściwości ziaren kakaowca z ekstraktem z owocu goji w Cocoa Bean Extract +!

Cocoa Bean Extract + jest stworzony dla Ciebie, jeśli:
masz pogorszone samopoczucie, czujesz się rozbity, przygnębiony, chcesz doładować się energią i wigorem również
w kontaktach we dwoje…
przed Tobą ważne prezentacje, spotkania i musisz się skoncentrować
chcesz lepiej przyswajać wiedzę i nie zapominać o istotnych sprawach
żyjesz w ciągłym stresie i napięciu

 

Składniki aktywne służą Ci pomocą – usprawniają zdolności Twojego umysłu, zwiększają koncentrację, pamięć, pobudzają organizm do działania, zachowując właściwą równowagę, a jednocześnie dodadzą energii i witalności, poprawią humor i zapewnią dobry nastrój my story.

 

Dawkowanie:
1-2 kapsułki dziennie.

Opakowanie zawiera 100 kaps.
Kapsułka zawiera:
450mgEkstrakt z nasion owocu kakaowca właściwego (20:1)
45mg(standaryzowany 10% polifenoli)
50mgEkstrakt z owocu Goji (15:1)
10mg (standaryzowany 20% polisacharydy)

 

Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

 

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu, kobiety w ciąży, karmiące matki.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

/źródło calivita.cm.pl/