Energy & Memory (suplement diety) Pobudzająca guarana i inne składniki

 

Produkt zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny 22 mg/ 1 tabletka)

Czy wiesz, że?
Jedna tabletka Energy & Memory dostarcza tyle kofeiny, co jedna filiżanka kawy espresso.

Aktywne składniki produktu Energy&Memory wspomagają wiele procesów zachodzących w organizmie 궁서체 폰트 다운로드. Np. guarana jest pomocna w przypadku długotrwałego wysiłku fizycznego lub umysłowego, dodaje energii, odświeża i „stawia na nogi” tak, aby można było pokonać przeszkody w łatwy sposób!

 

Składniki Energy&Memory

Guarana
Podstawowym składnikiem aktywnym guarany jest kofeina, która ma wpływ na metabolizm tłuszczu oraz produkcję ciepła 네이버 카페 첨부 파일 다운로드. Pomaga utrzymać odpowiedni poziom czujności. U sportowców może zwiększyć sprawność, siłę mięśniową oraz wytrzymałość. Posiada właściwości przeciwutleniające.

Lecytyna, cholina
Substancje pomocne w prawidłowej aktywności układu nerwowego. Lecytyna korzystnie wpływa również na układ sercowo-naczyniowy 자바 64 비트 다운로드. Cholina jest niezbędna do przekazywania impulsów nerwowych. Wspiera metabolizm tłuszczu oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby. Przyczynia się również do utrzymania właściwego metabolizmu homocysteiny.

Witamina E
Witamina E to silny antyoksydant, pomagający w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Selen wpływa na prawidłową aktywność układu immunologicznego oraz funkcjonowanie tarczycy Harry Potter. Wspomaga ochronę komórek przed szkodliwym działaniem stresu oksydacyjnego, pomaga zachować dobrą kondycję włosów i paznokci oraz przyczynia się do prawidłowego przebiegu procesu spermatogenezy.

Witamina C
Posiada właściwości antyoksydacyjne, jest potrzebna do prawidłowego działania układu nerwowego. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego 델파이 http 다운로드. Uczestniczy również w produkcji kolagenu, przez co pozwala zachować prawidłową strukturę skóry, dziąseł, zębów, kości oraz chrząstek.

Cynk
Bierze udział w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Jest niezbędny do właściwego podziału komórek, rozwoju oraz czynności narządów płciowych. Uczestniczy w utrzymaniu zdrowej struktury skóry.

Selen
Bardzo ważny w procesach metabolicznych organizmu 첫사랑입니다만 다운로드. Wpływa na prawidłową aktywność układu immunologicznego, jak również tarczycy.

Magnez
Pełni istotną rolę w zrównoważonym działaniu układu nerwowego, jak również mięśni. Niezbędny do aktywności niektórych enzymów oraz utrzymania równowagi wapniowo potasowej organizmu.

UWAGA!
• Jeśli spożywasz inne produkty zawierające kofeinę, zachowaj ostrożność przy stosowaniu tego preparatu 롯데마트몰 다운로드!
• Produktu nie należy stosować podczas ciąży lub karmienia piersią.
• W przypadku chorób układu krążenia przed zastosowaniem preparatu należy zasięgnąć porady lekarskiej!

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia 새찬송가듣기 다운로드.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 

Opakowanie zawiera 90 tabl.

Cena Klubowa 85.00 zł

Dawkowanie:
1 tabletka dziennie po posiłku.

Substancje aktywne:
200mg – Cholina
100mg – Guarana (std 문정아중국어 강의 다운로드. 22% kofeiny)
100mg – Lecytyna
60mg – Witamina C
50mg – Magnez
10mg – Witamina E
5mg – Cynk
20µg – Selen
Składniki:
diwinian choliny, guarana (Paullinia cupana), lecytyna (z soi), tlenek magnezu, witamina C, glukonian cynku, stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna, witamina E, substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), substancja przeciwzbryląjąca: dwutlenek krzemu; barwnik: węglan wapnia, substancja przeciwzbryląjąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), L-selenometionina, substancja glazurująca: szelak, substancja glazurująca: talk.

Informacja o alergenach: lecytyna (z soi).Z uwagi na proces produkcyjny produktu na tej samej linii technologicznej, co inne produkty mogące zawierać składniki alergenne, istnieje możliwa obecności w produkcie zbóż zawierających gluten, skorupiaków, jaj, ryb, orzeszków ziemnych, orzechów, selera, gorczycy, nasion sezamu, mleka, dwutlenku siarki i siarczynów, łubinu, mięczaków Pulse Secure Download.

Uwagi!

Jeśli spożywasz inne produkty zawierające kofeinę, zachowaj ostrożność przy stosowaniu tego preparatu! Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu, Produkt zawiera kofeinę, nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią.
Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne (m.in. z układem krążenia) przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

/ źróło: calivita.com.pl/

 

ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA

ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85 zł (ceny klubowej).