Full Spectrum /suplement diety/ – multiwitamina

 

Produkt witaminowo-mineralny produkowany wyłącznie z substancji naturalnych.

Uzupełnianie witamin i minerałów jest szczególnie istotne dla osób mieszkających w dużych miastach sketchup pro version product. Najbardziej zagraża im ołów i kadm, które dostają się do powietrza ze spalin samochodowych i dymu papierosów. Uczeni stwierdzili, że przy braku cynku organizm przyswaja znacznie więcej ołowiu i kadmu; zażywając cynk można zmniejszyć to zagrożenie python url file. Minerały w tym preparacie występują w postaci chelatów aminokwasowych, które znacznie zwiększają przyswajanie ich przez organizm.
Składniki mineralne przyjmowane w formie chelatów aminokwasowych są łatwiej przyswajane, a więc i lepiej wykorzystywane 통합usb드라이버 다운로드. Full Spectrum to preparat wytwarzany przy użyciu technologii przedłużonego działania – „timed release”. Jest to szczególnie istotne w przypadku witamin rozpuszczalnych w wodzie, gdyż często są one bardzo szybko usuwane z organizmu ezscan. W tym produkcie składniki aktywne są umieszczone na specjalnych nośnikach, co sprawia, że są one wchłaniane w ciągu 8-12 godzin. Zapewnia to ich stały poziom w organizmie Monster Hotel2.

Full Spectrum w swoim składzie zawiera między innymi witaminy z grupy B biorące udział w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz metabolizmu energetycznego Eater's Comics. Witaminę E i witaminę C pomagające w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina C dodatkowo wspiera układ odpornościowy i nerwowy, wspomaga utrzymanie właściwych funkcji psychologicznych oraz bierze udział w produkcji kolagenu, przez co wpływa na prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, skóry, dziąseł, kości, zębów i chrząstki Free download of calligraphy fonts. Jod zawarty w produkcie korzystnie wpływa na funkcjonowanie tarczycy oraz pomaga zachować zdrową skórę. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości, zębów i mięśni 앙빅 무료 다운로드. Żelazo pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów i skóry, wykazuje działanie przeciwutleniające, a także wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz korzystnie wpływa na metabolizm energetyczny Twice, ranker txt.

Full Spectrum jest wytwarzany przy użyciu technologii przedłużonego uwalniania składników aktywnych (Delayed Release Tablet Technology), co zapewnia ich stopniowe wchłanianie do krwi i stały poziom w organizmie 튀동숲 다운로드.

UWAGI!
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.
Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

1 tabletka Full Spectrum zawiera:

Beta-Karoten – 0,9 mcg
( w przeliczeniu na wit. A)  – 1500 mcg
Witamina E  – 7 mg
Witamina C (z owocami dzikiej róży) – 60 mg
Witamina B1 (tiamina) – 1 mg
Witamina B2 (ryboflawina) – 1,1 mg
Witamina B6  – 1,2 mg
Witamina B12  – 1 mcg
Niacyna  – 10 mg
Cholina  – 20 mg
Kwas pantotenowy  – 5 mg
Foliany  – 200 mcg
Biotyna – 40 mcg
Inozytol – 20 mg
PABA (kwas para-aminobenzoesowy) – 5 mg
Rutyna – 4 mg
Bioflawonoidy z cytrusów – 4 mg
Kompleks hesperydyny – 2 mg
Wapń (chelat aminokwasowy) – 187 mg
Molibden – 10 mcg
Jod – 80 mcg
Żelazo (chelat aminokwasowy) – 4 mg
Cynk (glukonian) – 10 mg
Magnez (chelat aminokwasowy) – 25 mg
Miedź (chelat aminokwasowy) – 1500 mcg
Mangan (chelat aminokwasowy) – 3 mg
Selen (drożdże) – 20 mcg
Chrom (GTF) – 25 mcg

Opakowanie zawiera 90 tabletek

Sposób użycia: profilaktycznie 1 tabl dziennie po posiłku
Uwaga!
Preparat zawiera zestaw witamin z grupy B. Z tego powodu w okresie przyjmowania mocz może przybrać charakterystyczny kolor i zapach.

/źródło calivita.com.pl/

 

ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA

ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85 zł (ceny klubowej).