Garlic Caps /suplement diety/ – czosnek na odporność

 

Czosnek zawiera ponad 200 biologicznie aktywnych substancji – witamin, składników mineralnych, aminokwasów i enzymów vmware workstation 9.

Czosnek to jedna z najbardziej znanych przypraw. Nie wszyscy jednak wiedzą, że poza charakterystycznym smakiem, posiada także wiele korzystnych właściwości, które pozytywnie wpływają na nasz organizm 원키고스트 한글 다운로드. Garlic Caps With Extra Parsley to suplement zawierający koncentrat oleju czosnku i pietruszki, których składniki aktywne są skutecznie wykorzystywane w medycynie what you're in love with. Odpowiednia budowa kapsułki żelatynowej zapewnia maksymalną skuteczność produktu oraz wyeliminowanie problemów związanych z jego charakterystycznym zapachem Untouchable download.

 

Czosnek
Jego korzystny wpływ na stan zdrowia znany jest od wielu wieków. Zawiera ponad 200 różnych substancji biologicznie czynnych, m.in atmega128 프로그램. witaminy, składniki mineralne, aminokwasy i enzymy. Długotrwałe przyjmowanie czosnku pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu całkowitego, obniża frakcję LDL, chroniąc w ten sposób wewnętrzne ściany naczyń krwionośnych przed złogami cholesterolu 루머의루머의루머 시즌1 다운로드. Jego składniki aktywne znane są również z silnych właściwości przeciwbakteryjnych i garlic2przeciwgrzybicznych Download backtrack 5 r3. Główną substancją czynną czosnku jest allicyna, charakteryzująca się silnym działaniem antybiotycznym. Powstaje z alliny podczas miażdżenia ząbków czosnku 모던 컴뱃 4 제로 아워 다운로드. O roślinie tej można przeczytać nawet w najstarszych zapiskach. Egipscy budowniczy piramid zażywali czosnek, cebulę oraz rzodkiewkę, by uniknąć chorób zakaźnych 프리파라 색칠공부 다운로드. Czosnek był także uwzględniany w diecie rzymskich żołnierzy.
Do niedawna wiele osób powstrzymywało się przed jego spożywaniem z powodu długo utrzymującego się charakterystycznego zapachu 자동차 엔진 소리 다운로드. Na szczęście, współczesne preparaty wysokiej jakości, takie jak Garlic Caps With Extra Parsley wykorzystują jego zalety bez konieczności zmagania się z nieprzyjemnym zapachem lub zgagą, które są wywołane czosnkiem spożywanym na surowo.

 

UWAGA!

  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.
  • Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu produkt przechowywać w lodówce.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Produkty zawierające czosnek należy przyjmować zawsze z dużą ilością płynów.
  • Osoby, mające problemy z krzepliwością krwi lub planujące zabieg operacyjny, przed zażyciem preparatów zawierających czosnek zawsze powinny skonsultować się z lekarzem.
  • Osoby z alergią na czosnek i/lub inne rośliny z rodziny Liliaceae nie powinny stosować Garlic Caps.
  • Kobiety karmiące piersią powinny wiedzieć, że niektóre składniki czosnku mogą przeniknąć do ich mleka.

 

Składniki aktywne Garlic Caps – 1 kapsułka żelowa zawiera:
Wyciąg olejowy z czosnku pospolitego (500:1) – 350 mg
Wyciąg olejowy z liści pietruszki zwyczajnej (70:1) – 2,5 mg

Dawkowanie:
Profilaktycznie 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku

Jedna kapsułka odpowiada sile działania 1 małej główce czosnku.
Zawartość pietruszki wzmacnia działanie moczopędne, działa antyseptycznie na układ moczowy (dezynfekuje) oraz pobudza pracę nerek.

/źródło calivita.com.pl/

 

ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA

ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85 zł (ceny klubowej).