Green Care /suplement diety/ – lucerna siewna i magnez

 

Green Care to optymalna ochrona!
Lucerna siewna jest stosowana w medycynie ludowej od dłuższego czasu ze względu na swoje różnorodne, korzystne właściwości avp evolution apk 다운로드. Można ją stosować jako uzupełnienie diety alkalizującej. Zawiera wiele cennych witamin i składników mineralnych, które sprzyjają prawidłowemu funkcjonowaniu naszego organizmu 외국어번역기 다운로드.

 

Opakowanie 240 tabletek

1 tabletka  Green Care zawiera:
Sproszkowane liście lucerny siewnej (Alfalfa) – 500mg
Węglan magnezu  – 100 mg
w tym magnez  – 25 mg

Sposób użycia: 4-8 tabletek dziennie między posiłkami

 

Lucerna (łac 집으로 가는 길 다운로드. Medicago sativa) znana jest w Europie głównie jako roślina pastewna. Współczesne badania naukowe także potwierdzają, że jest bogatym źródłem beta-karotenu, witamin z grupy B, C, D, E, K, A oraz składników mineralnych, m.in 바이두 클라우드 웹 다운로드. potasu, lucernażelaza, wapnia i fosforu pc version of Kakao Story. Te dwa ostatnie składniki są niezbędne dla prawidłowej budowy kości oraz zębów, szczególnie u młodych, rozwijających się organizmów.  Wykazuje działanie rewitalizujące, może być stosowana u osób odczuwających zmęczenie fizyczne, jak i psychiczne subtitles. Korzystnie wpływa na metabolizm oraz kondycję włosów i paznokci. Wspomaga także utrzymanie zdrowia okolic intymnych u kobiet.

Dzięki wysokiej zawartości chlorofilu, lucerna posiada znakomite działanie oczyszczające gp pro 다운로드.

Wspomaga także przyswajanie i wykorzystanie przez organizm węglowodanów, białek, wapnia, żelaza oraz kilku innych pierwiastków śladowych 서버 인증서 다운로드. Jest szczególnie korzystna dla osób w starszym wieku. Zwiększa wydolność fizyczną oraz siły witalne, zapewnia lepszy sen. Lucerna zawiera witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, które akumulują się w organizmie Level up to get a gain download. Dlatego też zaleca się, aby po okresie 2-3 miesięcy zrobić miesięczną przerwę w stosowaniu produktu.
Lucerna została nazwana przez biologa Franka Bouera „wspaniałym lekarzem”, ponieważ w jej składzie, według wyników przeprowadzonych przez niego badań, zawartych jest aż osiem niezbędnych enzymów bash 다운로드.

 

Produkt Green Care zawiera również magnez, wspomagający układ nerwowy i mięśniowy, przyczyniający się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Magnez wpływa także korzystnie na metabolizm energetyczny oraz funkcje poznawcze. Wspiera utrzymanie zdrowych kości i zębów oraz odgrywa istotną rolę w procesie podziału komórek, jak również pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.

 

Uwaga!

  • Po 2-3 miesięcznym okresie ciągłego stosowania lucerny należy zrobić miesiąc przerwy.
  • Osoby zażywające leki zmniejszające krzepliwość krwi (tzw. antykoagulanty), bez konsultacji z lekarzem nie powinny stosować preparatów zawierających witaminę K.
  • Preparat przyjmowany podczas posiłku może utrudnić trawienie, ponieważ zobojętnia soki żołądkowe. Lepiej zażywać go między posiłkami. Przy nadkwasocie, przyjęty na czczo, skutecznie złagodzi nieprzyjemne dolegliwości.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  • Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  • Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci

/źródło www.calivita.com.pl  /

 

ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA

ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85 zł (ceny klubowej).