Zestaw oczyszczający dla dorosłych

ETAP WSTĘPNY – DLA DOROSŁYCH

Etap wstępny polega przede wszystkim na wzmocnieniu organizmu, gdyż oczyszczanie pochłania dużo energii, oraz na wstępnym udrożnieniu kanałów naturalnego oczyszczania tj. jelita, nerki, wątroba.

Dopiero po wstępnym okresie należy rozpocząć wprowadzanie ParaProteX. To bardzo ważne, aby zminimalizować objawy oczyszczania i sprawnie usuwać toksyny powstałe w wyniku wybijania pasożytów z organizmu 일락 애수 다운로드.

Najważniejsze produkty etapu wstępnego to:
wit.C-1000 (naturalna witamina C)
Garlic Caps (czosnek z pietruszką)
AC Zymes (żywe kultury bakterii)

dodatkowo warto zażywać zestaw witamin i minerałów do wyboru:
Vitale: 0, A, B, AB specjalny zestaw dobrany do grup krwi
Senior Formula dla osób starszych

Przy dużym spadku odporności oraz przy znacznym obciążeniu wątroby toksynami dodatkowo lub zamiast zestawu witamin i minerałów zażywać do wyboru:

OCEAN21 (algi) 40-60 ml. dziennie zmieszane z wodą przegotowaną schłodzoną , lub dzienną dawkę wlać do butelki z wodą i popijać w ciągu dnia. Rozcieńczoną ilość należy zużyć w ciągu jednego dnia Zatoichi 2.

LIQUID CHLOROPHYLL (chlorofil z lucerny siewnej) 2 x 5-10ml dziennie zmieszane z letnią wodą

LIVER AID 3x 2 kaps przed lub w trakcie jedzenia (produkt ten polecany przy dużym obciążeniu wątroby)

POLINESIAN NONI (liofilizowany sok noni) 2x 15-30 ml dziennie na pusty żołądek tzn. rano na czczo co najmniej pół godz. przed posiłkiem, a w ciągu dnia 2 godz po posiłku, bez popijania i rozcieńczania ze szklanego kieliszka.

Etap wstępny u dorosłych powinien trwać 1-2 tygodni 빅솔론 다운로드.

U osób z nadczynnością tarczycy wymiennie za Ocean można zastosować Liquid Chlorophyll lub Polinesian Noni.
ETAP II – DLA DOROSŁYCH
Jeśli są możliwości warto w trakcie kuracji podawać choćby jeden z produktów etapu wstępnego, wówczas łatwiej będą usuwane toksyny uwalniające się z komórek podczas ich oczyszczania, oraz obumarłe grzyby i bakterie.

Kuracja bazowa (IIetap): ParaProteX, AC Zymes, Nopalin

PARAPROTEX (kompleks ziołowy)
U osób dorosłych rozpoczynamy od podawania 1 tabletki ParaProteX dziennie i zwiększamy stopniowo dawki o 1 tabl Free single game. co 3 -4 dni. Tabletki należy zażywać pół godz przed jedzeniem, obficie popijając.

Przykładowo dla osoby ważącej 60 kg., max dawka paraprotexu to 6 tabl. dziennie.

1-3 dzień 1 tabl.rano ( ok.pół godz przed jedzeniem)
4-6 dzień 1 tabl.rano, 1 tabl wieczór
7-9 dzień 1 tabl.rano,1tabl Ghost Song. południe (można podać w trakcie posiłku), 1 tabl wieczór
10-12 dzień 2 tabl.rano,1tabl. południe, 1 tabl wieczór
13-15 dzień 2 tabl.rano,1tabl. południe, 2 tabl wieczór
16-19 dzień 2 tabl.rano,2 tabl. południe, 2 tabl wieczór
na tej dawce należy pozostać do końca drugiego miesiąca kuracji

Osoby o większej wadze zwiększają dawkę do właściwej dla siebie i na niej pozostają do końca drugiego miesiąca kuracji Lg usb drivered.

AC ZYMES w zależności od wagi ciała przeliczać (1 kapsułka na10kg masy ciała dziennie) , podajemy przed posiłkiem, ale ok pół godz. po paraprotexe. Dla osoby o wadze ok.60kg 3x 2kaps. dziennie

NOPALIN ok 1 godz po posiłku popić obficie (co najmniej szklanka) , podawać 3x 2tabl. , ale zacząć od 3x 1tabl Download the bread basics English mp3. dziennie po ok. 5 dniach zwiększyć dawkę do 3x 2 tabl.dziennie.
ETAP III – DLA DOROSŁYCH

Po intensywnej kuracji trwającej minimum 2 miesiące, powinna nastąpić przerwa w podawaniu ParaproteX.
W tym czasie należy rozpocząć się kilkumiesięczną profilaktykę przeciw nawrotom infekcji – podawać m.in.:
Garlic Caps z wit.C-500 , Ocean 21 lub inne produkty etapu wstępnego
ETAP IV – DLA DOROSŁYCH
W 4 miesiącu powrót do intensywnej kuracji
ParaProteXem – zaczynamy od dawki max i stosujemy ten etap przez miesiąc, w szczególnie uciążliwych grzybicach, które nieraz trwają latami należy przeciągnąć zażywanie paraprotexu do 2 miesięcy 견출고딕 다운로드.
Jeśli nastąpiłoby znaczne pogorszenie samopoczucia, lub inne dolegliwości należy zmniejszyć dawkę paraprotexu i na niższej pozostać do ustąpienia lub złagodzenia niekorzystnych objawów oczyszczania.
AC Zymes
Nopalin

UWAGA!!!
Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z intensywną kuracją oczyszczania organizmu powinny wstrzymać się aż do ustania ciąży lub okresu karmienia piersią Download directx.
W tym okresie mogą korzystać z AC Zymes, Nopalin, C 500, Omega3, New Life, C Plus, Bee Power, Strong Bones, Green Care, OxyMax (tlenu), Polinesian Noni.
Suplementy możesz w bezpieczny sposób łączyć z innymi suplementami,lekami i żywnością. Odstęp pomiędzy zażyciem leku i suplementami powinien wynosić co najmniej 2godziny

Aby wzmocnić działanie paraprotexu można dodatkowo zażywać Garlic Caps, a szczególnie pamiętać o nim podczas miesięcznej przerwy w zażywaniu paraprotexu silver gene.

Zestaw oczyszczająco-odtruwający stosować minimum 3 miesiące do pół roku, a w przypadku grzybic nawet do roku czasu.

W przypadku grzybicy ( candida) oprócz stosowania produktów naturalnych, konieczne jest wprowadzenie diety, celem wyeliminowania produktów stanowiących pożywkę dla rozwoju grzybów.

W przypadku gronkowca złocistego umiejscowionego na skórze, paznokciach i innych odkrytych ranach, robić okłady lub polewania czy też przecieranie tych miejsc sokiem Polinesian Noni na zmianę z wyciśniętym sokiem z Garlic Caps.

Okłady z Polinesian Noni najlepiej robić w proporcji 1:1 z wodą przegotowaną schłodzoną.

DIETA TO KONIECZNOŚĆ

Dieta dla dziecka do 1 roku życia

PRZYKŁADOWE MENU DLA OSÓB Z GRZYBICĄ -CANDIDA

Śniadanie
Obiad
Kolacja
Surówki

KURACJA ODTRUWAJĄCO-OCZYSZCZAJĄCA Z GRZYBÓW
Dorośli
Dzieci