Hand & Body Lotion – Nawilżający balsam do ciała

 

Dzięki Hand & Body Lotion Twoja skóra otrzyma to, czego najbardziej potrzebuje. Produkt zawiera korzystną dla skóry nowoczesną kompozycję witaminy E oraz skwalanu z wyciągu oliwy z oliwek Punisher. Stosowanie preparatu sprawi, że Twoja skóra stanie się aksamitna w dotyku, zachowa odpowiednią wilgotność oraz elastyczność przez długi okres czasu 콘솔게임 다운로드. Mleczko łatwo się rozprowadza i wchłania. Nie powoduje efektu świecenia się skóry, dlatego produkt można także stosować w ciągu dnia.

Sucha skóra to nie tylko kwestia estetyki 유튜브 밴스드 동영상 다운로드.
W takim przypadku skóra łatwo się złuszcza, jest bardzo wrażliwa oraz często pojawia się nieprzyjemne uczucie swędzenia i ściągania skóry 동영상 모자이크 제거 프로그램 다운로드.lotion1
W wyniku obniżonej produkcji łoju przez gruczoły łojowe oraz niskiej podaży wody skóra może zacząć pękać Download Chinese conversation. Spękana skóra to sygnał, że pierwsza linia obrony naszego organizmu została  naruszona, tzn. różne patogeny łatwiej przedostają się do organizmu Walking Dead Season 7.
Staje się on również bardziej narażony na działanie innych czynników zewnętrznych, np. różnych chemikaliów (detergenty, płyny do zmywania naczyń) minecraft.

Hand & Body Lotion jest wytwarzany według najbardziej restrykcyjnych wymagań dotyczących produkcji kosmetyków, tak więc każdy, kto używa mleczka zapewnia sobie ochronę oraz zdrowy wygląd skóry 알쓸신잡 시즌3 다운로드.

Jego najważniejszy składnik to skwalan (wyciąg oliwy z oliwek), który czyni skórę gładką i elastyczną. Dzięki swoim głęboko nawilżającym właściwościom, opóźnia proces starzenia się skóry Sherlock Season 3. Witamina E to silny antyoksydant, również opóźniający starzenie się. Posiada także naturalne właściwości nawilżające oraz przeciwzapalne movie archipelago. Obecny w produkcie pantenol odżywia skórę i przyspiesza jej regenerację po negatywnym wpływie stresu i opalania. Mleczko zawiera także bisabolol – substancję łagodzącą podrażnienia skóry – jak również dimetikon, który przeciwdziała nadmiernemu wysuszeniu skóry.

 

Hand & Body Lotion jest dokonały do każdego rodzaju skóry, może być stosowany przez wszystkich członków rodziny. Produkt charakteryzuje się także przyjemnym, dyskretnym zapachem. Mleczko należy codziennie wmasowywać w skórę, zwracając szczególną uwagę na suche, szorstkie miejsca.

 

Opakowanie zawiera 1000ml
Dawkowanie:
Sposób użycia: Stosować codziennie, wcierać balsam w skórę.

 

/źródło: calivita.com.pl/

 

CIEKAWY ARTYKUŁ:

Doświadczenia Klubowiczki: Regeneracja i nawilżenie skóry, o jakim nawet nie śniłeś!