New Life /suplement diety/ – dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.

 

New Life realizuje zwiększone zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne:

  • zapewnia właściwy rozwój płodu w łonie matki oraz niemowlęcia podczas karmienia piersią
  • zapobiega niedorozwojowi łożyska oraz poronieniom (należy stosować go przygotowując się do ciąży oraz podczas ciąży)
  • zapewnia prawidłowy rozwój kości i zębów płodu oraz zdrowie dla kobiety ciężarnej i matki karmiącej Samsung Scan Manager.

 

Przygotowanie się do ciąży, sama ciąża i karmienie piersią to trzy ważne okresy w życiu kobiety stawiające jej najwyższe wymagania żywieniowe katia course. Zwiększone zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne przy stosunkowo niewiele zwiększonym zapotrzebowaniu na energię zmusza do starannego układania jadłospisu i coraz częściej do stosowania suplementacji hxd Hangul.

 

Np. kobiety w ciąży potrzebują dwa razy więcej żelaza niż normalnie. Ciężarna kobieta, chcąc przyjąć potrzebną ilość tego pierwiastka, musiałaby spożyć dziennie 5000-7000 kalorii, co jest właściwie niemożliwe, a nawet niewskazane 맥북 멜론 다운로드. Nic więc dziwnego, że niedobory żelaza w okresie ciąży i połogu dotyczą około 30% kobiet.

Najnowsze badania dowodzą, że nieodpowiedni poziom żelaza w diecie niemowlęcia negatywnie oddziałuje na jego rozwój, także umysłowy 월드 오브 탱크 블리츠 다운로드. Niestety, niedoborów tych nie można nadrobić później. W okresie ciąży zwiększa się także zapotrzebowanie na wapń, ponieważ organizm kobiety, aby zapewnić prawidłowy rozwój kości i zębów płodu, potrzebuje jego większe ilości 헤일로1 다운로드.ciaza

Kobieta ciężarna musi zadbać o optymalne zaopatrzenie swojego organizmu we wszystkie niezbędne witaminy i składniki mineralne, gdyż nawet najmniejsze ich niedobory mogą niekorzystnie wpłynąć na rozwój dziecka 논문 양식 다운로드. Np. niedostateczne spożycie kwasu foliowego, który jest niezbędny do wzrostu i odbudowy wszystkich komórek, może wpływać na niedorozwój łożyska i być przyczyną poronień oraz wad rozwojowych płodu 레바의모험 2.8 다운로드. Nowoczesne preparaty zawierają starannie dobrany zestaw składników odżywczych w ilościach dostosowanych do potrzeb kobiet ciężarnych i karmiących piersią gnubode file.

Duże znaczenie ma wprowadzenie odpowiedniej, większej ilości witaminy C, gdyż jest ona niezbędna do prawidłowego działania systemu immunologicznego, wytwarzania kości, chrząstek i kolagenu oraz sprawnego przebiegu wielu reakcji enzymatycznych d3dx9_39.dll 다운로드.

 

Praktyczna rada:

Planując zajście w ciążę warto przyjmować preparat multiwitaminowy na kilka miesięcy przed zapłodnieniem, ponieważ zapewni to prawidłowy przebieg ciąży i rozwój płodu.

 

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie po posiłku lub według zaleceń.

1 tabletka  New Life zawiera:

Beta karoten – 2.5 mg

( przeliczeniu na wit.A) – 417 mcg

Biotyna – 60.00 mcg

Cholina – 10.00 mg

Chrom (pikolinian) – 25.00 mcg

Cynk – 8.00 mg

Inozytol – 10.00 mg

Jod – 75.00 mcg

Kwas foliowy – 400.00 mcg

Kwas pantotenowy – 4.00 mg

Magnez – 112.50 mg

Mangan – 1.00 mg

Miedź – 1.00 mg

Niacyna – 9.00 mg

PABA (kwas para-aminobenzoesowy) – 1.00 mg

Ryboflawina (wit.B2) – 1.00 mg

Tiamina (wit. B1) – 0.80 mg

witamina B6 – 1.00 mg

witamina B12 – 1.00 mcg

Wapń – 325.00 mg

Witamina C – 60.00 mg

Witamina E – 7.50 jm

Żelazo – 4.00 mg

 

UWAGA!

Minerały w formach chelatów wchłaniają się do 10 razy lepiej od form półsyntetycznych, nawet w ilości 92-95% czyli praktycznie w całości. Takie minerały i składniki witaminowe pochodzenia roślinnego znajdują się w NEW LIFE.

Przeciwieństwo stanowią produkty mineralne oraz multiwitaminy, w których minerały wytrącane są w procesie chemicznym tworząc tzw. półsyntetyki, a te wchłaniają się zaledwie w wysokości 2 – 5% jak np. w przypadku preparatów zawierających chemiczne formy żelaza.

Zatem stosując preparaty półsyntetyczne większość składników przyswaja się w niewielkiej ilości, a reszta jest wydalana z organizmu, przy czym dodatkowe chemiczne związki takich multiwitamin czy minerałów albo leków farmakologicznych, mogą zatruwać wątrobę i w ten sposób osłabiać organizm, powodując nawet zatrucie ciążowe. Dlatego syntetyczne multiwitaminy powinny być stosowane pod ścisłą kontrolą.

Przyjmowanie preparatów witaminowo-mineralnych a szczególnie półsyntetycznych przez kobiety ciężarne i karmiące, zawsze powinno być skonsultowane z lekarzem, zwłaszcza, gdy zaleca on przyjmowanie innych witamin lub leków.

Podawanie naturalnych forma chelatów mineralnych oraz witamin jest zgodne z naturą i stosowane w zalecanej dawce sprzyja zdrowiu matki i dziecka.

 

 /źródło calivita.com.pl/