Noni Organic /suplement diety /- sok z owocu Noni

 

Ekologiczny/organiczny produkt zawierający sok z owocu noni – Organic Noni. Posiada on znakomity malinowy aromat  i doskonałą jakość 파이브돌스 다운로드.

Opakowanie Organic Noni – 946ml

Składnik aktywny/30 ml  Noni Organic zawiera:
Sok z organicznego owocu noni (12 g cząstek owoców noni) o naturalnym aromacie, pochodzącym z organicznych malin

Sposób użycia:
2 łyżki stołowe (30 ml) dziennie pół godziny przed posiłkiem Shark Family Download.

 

 Noni i jej właściwości

Noni (Morinda citrifolia) – to roślina pochodząca z Azji, Australii i Wysp Pacyfiku, której wysokość może osiągać ponad 3 mnoni-kosz Stylish Gentleman. Posiada grube, błyszczące, ciemnozielone liście o długości od 12-20 cm. Owoce noni mają owalny kształt o średnicy 7 cm i długości od 7-15 cm 문라이트 마일 다운로드. Podczas dojrzewania barwa owocu zmienia się z zielonego na żółty.

 

Morinda citrifolia była wykorzystywana przez ludność od ponad 2000 lat w celu zachowania młodości i dobrego zdrowia Microsoft Excel 2013 download. Jej szczególne właściwości związane są z zawartością cennych składników m.in.: witamin, składników mineralnych, aminokwasów, antyoksydantów czy prokseroniny, z której w organizmie wytwarzana jest kseronina biorąca udział w ważnych procesach fizjologicznych Download the book form.

 

Jakie zalety posiada owoc noni

– wspiera układ pokarmowy;
– wspomaga układ odpornościowy;
– wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego;
– wspomaga stawy;
– jest pomocny przy zwiększonym stresie;
– posiada właściwości antyoksydacyjne;
– poprawia samopoczucie html hwp 다운로드.

 

Czym wyróżniają się produkty ekologiczne?

Żywność organiczna musi spełniać określone wymagania produkcji ekologicznej, w której ogranicza się stosowanie substancji chemicznych (np Download Chrome YouTube songs. środków ochrony roślin, nawozów syntetycznych, dodatków do żywności). W produkcji bio obowiązuje całkowity zakaz stosowania organizmów genetycznie zmodyfikowanych, promieniowania jonizującego, mineralnych nawozów azotowych, stymulatorów wzrostu 손가락 펌프 다운로드.

Owoce pochodzące z gospodarstw ekologicznych są smaczniejsze i bogatsze w składniki odżywcze (antyoksydanty, składniki mineralne, polifenole) Harry Potter Death 1. Zdrowie roślin utrzymywane jest poprzez dobór odpowiednich gatunków i odmian odpornych na szkodniki i choroby, właściwy płodozmian, metody mechaniczne i fizyczne walki z chwastami i szkodnikami. Produkcja organiczna nie zanieczyszcza gleby i wody.

 

  Jak rozpoznać żywność organiczną?

Wiarygodność produktów pochodzących z gospodarstw ekologicznych zapewnia właściwe ich etykietowanie. Obowiązkowym elementem znakowania jest zamieszczenie nazwy i numeru identyfikacyjnego jednostki certyfikującej produkcję ekologiczną. Ponadto podczas znakowania żywności ekologicznej na terenie Unii Europejskiej należy podać wspólnotowe logo żywności ekologicznej oraz informację o pochodzeniu produktu.

 

UWAGA!

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed spożyciem produktu powinny zasięgnąć porady lekarskiej.pakiet noni

 

/źródło: CaliVita International – CaliVita Newsletter sierpień 2012/

Najbardziej opłacalna forma zamówienia soku Noni Organic to pakiet  4 sztuk, płacisz za 3 sztuki a 4 otrzymujesz gratis!