Czy Twój organizm też potrzebuje oczyszczenia z TOKSYN?

 

Ostatnio ciągle odczuwasz zmęczenie? Brakuje Ci sił na rodzinne spacery? Nie pamiętasz, kiedy ostatnio podjąłeś jakąkolwiek aktywność fizyczną i coraz trudniej jest Ci się skupić nawet na prostych rzeczach Download the Champions League? Być może cierpisz z powodu przeciążenia organizmu toksynami.

 

Skąd biorą się toksyny?

Żyjemy w coraz bardziej zanieczyszczonym środowisku 파워포인트 배경 다운로드. Rosnąca liczba samochodów powoduje wzrost zawartości metali ciężkich w otaczającym nas powietrzu. Chęć osiągania jak największych zysków w rolnictwie i jak najmniejszych strat, prowadzi do stosowania coraz większej liczby pestycydów, które wraz z pokarmem dostają się do naszego organizmu i zwiększają kumulacje szkodliwych substancji w tkankach Arslan Electric Download. Życie w ciągłym stresie również potęguje gromadzenie się toksyn w naszym organizmie.

Uważać także należy na kosmetyki, które w swoim składzie mogą zawierać substancje niekorzystnie oddziałujące nie tylko na skórę czy włosy, ale na cały nasz organizm. Mogą one przenikać do krwi i przechodzić przez łożysko oraz dostawać się do mleka kobiety karmiącej piersią. Palenie papierosów też nie jest naszym sprzymierzeńcem, gdyż dym tytoniowy zawiera ponad 4 tysiące różnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

 

Jak się możemy bronić?

Przede wszystkim musimy zadbać o naszą dietę oraz wystrzegać się wszelkich używek i stresujących sytuacji. Produkty do konsumpcji powinniśmy wybierać w jak najmniej przetworzonej postaci i w miarę możliwości ze sprawdzonych źródeł. Czytanie i analizowanie etykiet umieszczanych na produktach żywnościowych pozwoli nam wybrać produkty o minimalnej zawartości wszelkich ulepszaczy czy sztucznych barwników i aromatów. Warzywa i owoce przed konsumpcją powinniśmy dokładnie umyć, a wodę do picia przefiltrować, np. z pomocą Aquarion.

W pierwszym etapie oczyszczania organizmu powinniśmy wesprzeć wątrobę z m.in. choliną i ekstraktem z sylimaryny (Liver Aid). Wątroba to organ, w którym przebiega większość procesów rozkładu i oczyszczania. Równocześnie dietę warto wzbogacić w cenne probiotyki (AC Zymes, ProbioBalance). Następnie, w kolejnym etapie oczyszczania organizmu, po skończeniu całego opakowania Liver Aid, możemy sięgnąć po unikalną formułę znakomitych składników roślinnych, takich jak m.in. czosnek i ekstrakt z berberysu zwyczajnego (ParaProteX), które dodatkowo wspomagają harmonię na poziomie jelit oraz ekstrakt z kory Pau D’Arco czy ekstrakt z nasion grejpfruta(ParaProteX), które przyczyniają się do utrzymania równowagi mikrobiologicznej organizmu.

Warto również skorzystać z cennych właściwości lucerny siewnej (Liquid Chlorophyll, Green Care), która wykazuje działanie rewitalizujące, korzystnie wpływa na metabolizm oraz kondycję włosów i paznokci. Z właściwości oczyszczających organizm słynie również jukka (Pure Yucca) oraz chlorella (Spirulina Chlorella PLUS), która dodatkowo przyczynia się do zwiększenia wzrostu korzystnej mikroflory jelitowej oraz wspomaga witalność organizmu. Korzystne jest również zastosowanie nopalu (Nopalin), który pomaga kontrolować masę ciała oraz wpływa na metabolizm tłuszczów.

 

UWAGA!

Aby oczyszczanie organizmu było skuteczne, należy zadbać o przyjmowanie odpowiedniej ilości wody. Codziennie należy wypijać ok. 2-3 litrów płynów.

To bardzo istotna kwestia – jest to podstawowy warunek efektywności procesów oczyszczania! Zgromadzone w organizmie toksyny wraz z wodą, zostają wydalone z naszego ustroju!

Oczyszczanie organizmu jest sposobem na odzyskanie sił witalnych, energii i optymizmu na kolejne miesiące. Pozwala również poprawić stan skóry oraz zwiększa zdolność koncentracji.

Dzięki usunięciu toksyn z organizmu, nasza wydajność zwiększy się i będziemy mogli dać z siebie jeszcze więcej.

(żrodło www.calivita.com.pl)