Oregano Oil /suplement diety/ – Olejek z oregano komfort trawienia

 

Oregano ze względu na charakterystyczny zapach oraz walory smakowe, jest powszechnie znane jako przyprawa. Warto jednak docenić nie tylko jego doskonały smak icuin58.dll 다운로드. Już od czasów starożytnych unikalne właściwości oregano były cenione w medycynie. Odkryjmy więc, w czym tkwi sekret tej rośliny.
Oregano (Lebiodka pospolita, łac 발디의 수학교실 한글판 다운로드. Origanum vulgare) to bylina z rodziny wargowych (Labiatae), występująca w Europie, Azji Mniejszej i Syberii. Nazwa rośliny pochodzi od greckich słów: oros – góra i ganos – radość Four weeks 2000 downloads. W antycznej Grecji była symbolem radości i szczęścia. Starożytni Egipcjanie uważali oregano za roślinę poświęconą Ozyrysowi i wplatali ją do wieńców wkładanych podczas obrządków rytualnych Skyrim ece download. Olejek z oregano korzystnie wpływa na procesy trawienne i osiągnięcie komfortu trawiennego, wykazuje działanie antyoksydacyjne – wspomaga ochronę komórek przed atakiem wolnych rodników 전국연합학력평가 다운로드.

Ziele lebiodki pospolitej zawiera wiele substancji aktywnych: olejek lotny bogaty w fenole (takie jak: karwakrol, tymol), flawonoidy (m. in.: apigenina, luteolina, kwercetyna, kemferol), kwasy fenolowe (m giant giant. in.: galusowy, rozmarynowy), gorycze, terpenoidy, garbniki, fitosterole, witaminy A i C oraz sole mineralne.

Zalety olejku z oregano: pozytywny wpływ na utrzymanie równowagi mikrobiologicznej, procesy trawienia i przyswajania pokarmu, ochronę komórek przed atakiem wolnych rodników oraz korzystny wpływ na aktywność układu odpornościowego organizmu Sheed 14 times that was pretty.

W porównaniu z tradycyjnymi formami oregano (przyprawa, suszone ziele), ekstrakt z liści tej rośliny zawiera stężone ilości naturalnych substancji czynnych itunes 11.2. Wszystkie składniki OREGANO OIL są wyłącznie pochodzenia naturalnego. Dzięki płynnej formule są wchłaniane szybciej i bardziej skutecznie.

Oregano Oil CaliVita® to unikalny na rynku produkt ze standaryzowaną zawartością składników aktywnych, m.in Download the Business Handbook form. karwakrolu – składnika olejku eterycznego należącego do grupy fenoli. W jednej porcji olejku (4 krople – 0,17 ml) znajduje się aż 13 mg ekstraktu z oregano 그사람 다운로드!

Oregano Oil  wytwarzany jest z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcji, które zapewniają stabilność produktu, a wszystkie użyte surowce są wyłącznie pochodzenia roślinnego.

Opakowanie zawiera 30ml Oregano Oil
ekstrakt olejowy z liści oregano – Lebiodka pospolita (Origanum vulgare) (77%), oliwa z oliwek (Olea europea).

Skład:
Ekstrakt z liści oregano (std. 3,5% karwakrolu) –  13 mg
Oliwa z oliwek – nośnik

Dawkowanie:
4 krople (0,17 ml) preparatu Oregano Oil, rozcieńczone w niewielkiej ilości wody, należy stosować 3 razy dziennie. Produkt zamieszaćprzed użyciem.
Substancje aktywne:
13mg- Ekstrakt z liści oregano
Uwagi!
Unikaj kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt nie otwarty należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła, światła, ujemnych temperatur. Po otwarciu produkt przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu roku. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

/źródło calivita.com.pl/