Evening Primrose Oil /suplement diety/ – olej z wiesiołka dla skóry

 

Kapsułki żelatynowe zawierające olej z wiesiołka dwuletniego, który jest najbogatszym naturalnym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych (witaminy F): cis-linolowego i gamma-linolenowego (GLA)

Preparat doskonale regeneruje skórę, dlatego można go również z powodzeniem stosować zewnętrznie.

1 kapsułka Evening Primrose Oil zawiera:
olej z wiesiołka dwuletniego – 500 mg
który zawiera:  kwas cis-linolowy –  365 mg ;  kwas gamma-linelonowy –  45 mg

Sposób użycia: profilaktycznie 3-6 kapsułek dziennie po posiłku 리얼스틸 다운로드.

Opakowanie zawiera 100 kaps.

Olej z wiesiołka dwuletniego pomaga utrzymać zdrową, elastyczną skórę, korzystnie wpływa na błony śluzowe oraz bierze udział w regulacji metabolizmu.

Wiesiołek to wieloletnia roślina pochodząca z Ameryki Północnej, osiągająca ok. 1-1,5 m wysokości, słynie ze swych pięknych żółtych kwiatów, które kwitną tylko przez jedną noc visualvm 다운로드.
Olej z wiesiołka zawiera dwa wiesiolekważne, nienasycone kwasy tłuszczowe: kwas gamma-linolenowy oraz kwas cis-linolowy, które znane są ze swoich licznych, korzystnych właściwości. Kwas cis-linolowy pozytywnie wpływa na całkowity poziom cholesterolu we krwi oraz stężenie trójglicerydów, wspierając w ten sposób właściwe funkcjonowanie układu sercowo naczyniowego gangwon do tourist attractions. Piękna skóra oraz ładny, zdrowy wygląd to nie tylko kwestia estetyki.
Kwas gammalinolenowy korzystnie wpływa na strukturę nabłonka oraz tkanki łącznej, wspierając w ten sposób utrzymanie młodej i zdrowej skóry.
Zauważono, że olej z wiesiołka działa pozytywnie również w innych „obszarach”: może być pomocny w łagodzeniu nieprzyjemnych objawów, poprzedzających menstruację (tzw 극한의 별 다운로드. zespół napięcia przedmiesiączkowego). Wspomaga również prawidłowe funkcjonowanie stawów. Zawarta w oleju witamina E przeciwdziała procesom utleniania nienasyconych kwasów tłuszczowych. Kwas gamma-linolenowy oraz kwas cis-linolowy wzajemnie uzupełniają swoje działanie w organizmie.

Organizm nie jest w stanie sam wytwarzać kwasu linolowego, dlatego musi go otrzymywać wraz z pożywieniem Download 4music. Natomiast kwas gamma-linolenowy w obecności specjalnego enzymu, powstaje w organizmie z kwasu linolowego.
Współczesny styl życia i nawyki żywieniowe nie sprzyjają produkcji GLA.
Dieta z przewagą tłuszczów zwierzęcych, stres, palenie papierosów, alkohol, nadmierna ekspozycja na promienie UV (słońce, solaria), wzrost substancji toksycznych, procesy starzenia i niektóre choroby blokują działanie enzymu odpowiedzialnego za produkcję GLA 동영상 다운로드.
Olej z wiesiołka dwuletniego to jedyny olej, który zawiera 9%GLA i aż73% kwasu cis- linolowego, dlatego wiesiołka można uznać za najbogatsze naturalne źródło biologicznie aktywnej witaminy F (inna nazwa nienasyconych kwasów tłuszczowych).
Kwas cis-linolowy pozytywnie wpływa na całkowity poziom cholesterolu we krwi oraz stężenie trójglicerydów, wspierając w ten sposób właściwe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego ex-biopsy god tekbon.

UWAGA!
• Nienasycone kwasy tłuszczowe są bardzo wrażliwe na niszczące działanie wolnych rodników. Z tego powodu osoby, spożywające olej z wiesiołka w dużych ilościach, powinny także przyjmować suplementy diety, zawierające antyoksydanty.
• Pacjenci cierpiący na padaczkę przed zastosowaniem preparatu powinni zasięgnąć porady lekarskiej.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety 티스토리 다운로드.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci

/źródło calivita.com.pl/

 

Olej z wiesiołka dla niejkobieta

  • Łagodzi nieprzyjemne objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego.
  • Piękna skóra oraz ładny, zdrowy wygląd to nie tylko kwestia estetyki. Kwas gamma-linolenowy korzystnie wpływa na strukturę nabłonka oraz tkanki łącznej, wspierając w ten sposób utrzymanie zdrowej i młodej skóry tomcat 6.0 다운로드. Pomocny w problemach skórnych.
  • Pozytywnie wspiera rozwój układu nerwowy niemowlęcia, dlatego mogą go przyjmować kobiety karmiące piersią
  • W wyniku np. korzystania z solarium lub promieni słonecznych czy palenia papierosów organizm nasz traci zdolność do produkcji GLA- olej z wiesiołka uzupełni te niedobory 티맥스 os 다운로드.
  • Zapobiega wypadaniu włosów wzmacnia cebulki włosowe, zmniejsza suchość skóry, łuszczenie(łupież)
  • Spowalnia proces starzenia się skóry- czyni ją miękką i jedwabiście gładką. Można go również stosować zewnętrznie- wyciskając zawartość kapsułki bezpośrednio na skórę lub dodając do porcji kremu.

 

facet    Olej z wiesiołka dla niego

  • Wzmacnia cebulki włosowe co jest istotne dla panów z problemem łysienia. Nadaje skórze i włosom zdrowy, młody wygląd.
  • Spowalnia proces starzenia się.
  • Pomocny w kuracji antyalkoholowej.
  • Wspiera „wewnętrzne” zdrowie, uczestniczy w pracy serca i stawów. Posiada właściwości antyoksydacyjne. Zawarta w oleju witamina E przeciwdziała procesom utleniania nienasyconych kwasów tłuszczowych.

 

 

 

 

ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA

ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85 zł (ceny klubowej).