Pure Inulin (suplement diety) Ukojenie. Również od środka

 

Często z nieznanych przyczyn

  • Twój brzuch staje się wzdęty i pojawiają się zaparcia lub wręcz sam je prowokujesz i wywołujesz wstrzymując własne potrzeby fizjologiczne czy unikając toalet w miejscach publicznych?
  • Zdarza się, że w stresujących sytuacjach częściej „biegasz” do toalety?
  • Przed każdą podróżą odczuwasz niepokój, czy aby na pewno w razie potrzeby będziesz mógł skorzystać z ubikacji 유튜브 동영상 1080p 다운로드?
  • A może jest jeszcze gorzej: unikasz spotkań z przyjaciółmi na mieście wstydząc się swoich problemów trawiennych?

 

Nie jesteś sam! Już co piąty mieszkaniec krajów wysokorozwiniętych cierpi na IBS – zespół jelita drażliwego. Jest to druga, zaraz po przeziębieniu, najczęstsza przyczyna nieobecności w pracy czy w szkole Office 2016 image download. By sprostać Twoim potrzebom – by problemy trawienne wynikające ze stresu nie uprzykrzyły Ci życia – stworzyliśmy… Pure Inulin.

 

Ulga i lekkość każdego dnia

Inulina zawiera frakcje błonnika pokarmowego rozpuszczalnego w wodzie. Błonnik wiążąc wodę, powoduje powstawanie swoistego rodzaju żelu, który nie tylko zwiększa masę i objętość stolca, poprawiając i regulując perystaltykę jelit, ale również ułatwia wypróżnianie oraz sprawne usuwanie niestrawionych resztek pokarmowych Pod Player.wzdecia

Pure Inulin zawiera 100% czystą, sproszkowaną inulinę z korzenia cykorii łatwą w dawkowaniu i przygotowaniu (doskonale się rozpuszcza), bez dodatku żadnych substancji dodatkowych, czy też substancji ułatwiających przetwarzanie.
Sekret działania inuliny?

Inulina – to polisacharyd (węglowodan złożony), należący do fruktanów, który nie jest trawiony przez enzymy układu pokarmowego 이력서 파일 다운로드.

Inulina w niezmienionej formie przechodzi do jelit, gdzie
+ jako prebiotyk staje się naturalną pożywką do rozwoju pożytecznych bakterii probiotycznych z rodzaju Bifidobacterium i Lactobacillus,
+ ogranicza rozwój bakterii chorobotwórczych i gromadzenie się toksyn w organizmie – źródło nie tylko nieprzyjemnych dolegliwości, ale i wielu problemów zdrowotnych.
W ten sposób dba o zdrowie Twojego przewodu pokarmowego i poprawia odporność! Dodatkowo zwiększa wchłanianie wapnia i magnezu.
Spożycie inuliny zalecane jest zwłaszcza osobom:

– spożywającym niewielkie ilości błonnika (według WHO statystyczny Polak dostarcza zaledwie połowę zalecanej dawki błonnika dziennie);
– prowadzącym siedzący tryb życia;
– żyjącym w stresie, który może mieć związek m.in 애프터이펙트 무료 다운로드. z powstaniem: zespołu jelita dwrażliwego (IBS) w tym powstaniem m.in.: biegunek i/lub zaparć, wzdęć, nudności, uczucia pełności, bólów i skurczy brzucha, dyskomfortu trawiennego, czy innych zaburzeń przewodu pokarmowego;
– wszystkim dbającym o zachowanie właściwej równowagi flory jelitowej, szczególnie zachwianej po kuracjach antybiotykowych;
– z nadwagą lub otyłością;
– mającym problemy z metabolizmem węglowodanów (cukrzycy);
– starszym;
– kobietom w okresie menopauzy;
– często podróżującym.

 

Pure Inulin –  frakcja błonnika pokarmowego korzystnie wpływająca na zdrowie jelit.

Zapobiega:
– wzdęciom,
– uczuciu ciężkości,
– zaparciom,
– nudnościom,
– biegunkom,
– skurczom,
– bólom brzucha 이선생 벨소리 다운로드.

Wskazówki

Z uwagi na lekko słodkawy smak inulina może być wykorzystana do przygotowania posiłków i napoi, jako naturalny zamiennik cukru. Posiada niższą wartość kaloryczną 1,5 kcal/g, w stosunku do typowych węglowodanów – 4 kcal/g. Nie powoduje wzrostu stężenia glukozy we krwi po posiłku oraz zwiększa uczucie sytości php xls. Jest więc idealna zarówno dla osób zdrowo odchudzających się, jak i kontrolujących poziom cukru we krwi (cukrzycy)!

Dawkowanie:
1 łyżeczka produktu 3 razy dziennie dodać do żywności lub napoju. Zalecamy stopniowe zwiększanie spożycia produktu zaczynając od 1 łyżeczki dziennie, aż do osiągnięcia zalecanej dziennej dawki.
Substancje aktywne:
5.8g  Sproszkowana inulina z korzenia cykorii
Składniki:
100% czystej sproszkowanej inuliny z korzenia cykorii (Cichorium intybus)

Cena klubowa 97 zł

Opakowanie zawiera ( 198,5 g Masa netto)

Uwagi Sea long-term download!

Podczas przyjmowania produktu zaleca się spożycie wiekszej ilości płynów. Zachowaj dwu godzinny odstęp pomiędzy przyjmowaniem produktu a innymi suplementami diety czy lekarstwami. Produkt przeznaczony dla osób powyżej 3 roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety Windows 7 Korean language pack. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, karmiących piersią Spotted download.
Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.
Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym, chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła, światła, ujemnych temperatur. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

/źródło:www.calivita.com.pl/

 

„Zaburzenia mikroflory jelita a współczesne choroby cywilizacyjne”
– prof. dr n.med. Piotra Heczko /artykuł czytaj

 

ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA

ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85 zł (ceny klubowej).