Senior Formula /suplement diety/- dla osób starszych

 

Preparat opracowany z myślą o potrzebach osób starszych. Starannie dobrany zestaw składników odżywczych pozwala zachować szczytową formę w jesieni życia multiple files.
Starzenie się jest nieuniknionym, genetycznie zaprogramowanym procesem fizjologicznym, wciąż pełnym tajemnic i zagadek. Podeszły wiek nie musi jednak oznaczać choroby Groupware v3.
Wiele dolegliwości i schorzeń, jeszcze do niedawna uważanych za prostą konsekwencję starzenia się organizmu, obecnie uznaje się za ściśle uwarunkowane stylem życia Oracle xe. A zatem na „zdrową starość” pracuje się przez całe życie.

 

Niestety sposób odżywiania osób starszych pozostawia wiele do życzenia 응답하라 1988 13회 다운로드. Ponadto długotrwałe, często nadmierne stosowanie leków chemicznych i diet leczniczych wpływa niekorzystnie na stan zdrowia.
Wraz z upływem lat zmienia się również zapotrzebowanie organizmu na witaminy shortbus. Zachodzące zmiany fizjologiczne oraz niezbilansowana dieta to częste problemy osób starszych. Spowolnieniu ulega ich metabolizm, a wchłanianie składników odżywczych staje się mniej skuteczne English for a proficiency lecture. Dlatego też w takim wieku suplementacja witamin oraz składników mineralnych może okazać się wysoce wskazana.

Po upływie 50 roku życia czynniki zwiększające zapotrzebowanie organizmu na witaminy oraz składniki mineralne zaczynają się seniormnożyć 4 share. Dzieje się tak głównie ze względu na ważne fizjologiczne zmiany, pojawiające się wraz z upływem lat. Przemiana materii staje się wolniejsza, a wchłanianie składników odżywczych jest mniej skuteczne 스쿨럼블 다운로드.
Zmienia się także rytm życia. Produkt Senior Formula jest zalecany przede wszystkim osobom, których dieta nie jest w pełni prawidłowo zbilansowana, jak również tym, którzy mają zwiększoną aktywność fizyczną 마이아큐브 다운로드.
Palenie papierosów, picie kawy w dużych ilościach, stres, wzmożony wysiłek umysłowo-fizyczny, jak również różnorodne niekorzystne zmiany środowiskowe zwykle prowadzą do zwiększenia zapotrzebowania na witaminy i składniki mineralne 가리온 다운로드.

 

Preparat Senior Formula przeznaczony jest szczególnie dla osób powyżej 50. roku życia. Składniki aktywne wpływają na utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia organizmu oraz właściwego przebiegu procesów fizjologicznych. Oprócz witamin i składników mineralnych, produkt zawiera również inne korzystnie działające składniki roślinne, jak np. liść miłorzębu japońskiego. Miłorząb japoński to gatunek drzewa istniejącego na Ziemi już od 200 milionów lat, a więc można je uznać za „wiecznie żywą skamieniałość”.

Badania naukowe potwierdzają szerokie spektrum korzystnych właściwości miłorzębu japońskiego, m.in. działanie antyoksydacyjne. Dzięki zawartości flawonoidów wspiera również prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia i przepływ krwi, zwiększając natlenienie i odżywienie komórek, co zapewnia większą sprawność fizyczno-umysłową. Inne składniki produktu to luteina oraz ekstrakt z winorośli, posiadające właściwości antyoksydacyjne. Z tego względu uczestniczą w hamowaniu szkodliwych procesów utleniania, zachodzących w organizmie.

 

UWAGA!

• Stosowanie miłorzębu japońskiego nie jest zalecane osobom przyjmującym antykoagulanty oraz przed zabiegiem operacyjnym, ponieważ mogą wydłużyć czas krzepnięcia krwi!
• Należy unikać przyjmowania produktu w okresie ciąży oraz karmienia piersią.
• Osoby z cukrzycą przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem!

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

 

1 tabletka  Senior Formula zawiera:
Beta-karoten – 1.77 mg
(w przeliczeniu na wit.A) – 295 mcg
Witamina E- 10 mg
Witamina C- 60 mg
Witamina B1 (tiamina) – 1.2 mg
Witamina B2 (ryboflawina) – 1.5 mg
Witamina B6 – 1.5 mg
Witamina B12 – 1 mcg
Niacyna – 10 mg
Biotyna – 50 mcg
Kwas pantotenowy – 3mg
Foliany – 70 mcg
Cholina – 5 mg
Inozytol- 5 mg
PABA – 4 mg
Kompleks bioflawonoidów – 5 mg
Kompleks hesperydyny – 1 mg
Luteina – 500 mcg
Żelazo – 3 mg
Jod (poniżej 15%RDA) – 20 mcg
Cynk (chelat aminokwasowy) – 5 mg
Miedź (chelat aminokwasowy) – 300 mcg
Mangan (chelat aminokwasowy) – 0.8 mg
Molibden (chelat aminokwasowy) – 25 mcg
Selen (chelat aminokwasowy) – 20 mcg
Chrom (pikolinian) – 50 mcg
L-glutation – 1 mg
Liście miłorzębu japońskiego – 10 mg
Dysmutaza ponadtlenkowa – 15 mcg
Ekstrakt z nasion winorośli (std.95% proantocyjanidyn) – 1 mg
Ekstrakt z kory sosny – 1 mg

Sposób  użycia :
profilaktycznie 1 tabl. dziennie po posiłku

Opakowanie zawiera 90 tabletek

(źródło calivita.com.pl)