By cholesterol był na odpowiednim poziomie!

 

Czy wiesz, że według badania NATPOL 2011 głównymi czynnikami ryzyka wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych w naszym społeczeństwie są:

– hipercholesterolemia (61%),
– nadciśnienie tętnicze (32%),
– palenie papierosów (27%),
– otyłość (22%),
– cukrzyca (5%) 오디오 책 다운로드.

Dlatego należy dbać o prawidłowy poziom cholesterolu we krwi. Tylko jak?

Postaw na odpowiednią dietę Garmin map!

Czosnek (Garlic caps) od wielu lat jest popularnym elementem domowej apteczki. Nie tylko wspomaga układ odpornościowy, ale również korzystnie wpływa na poziom cholesterolu we krwi i układ sercowo-naczyniowy kensi games. Jego działanie warto połączyć z olejem lnianym (Cholestone), wspierającym funkcjonowanie serca oraz z niezbędnymi nienasyconymi kwasami tłuszczowymi omega-3 (Omega 3 concentrate), które również wpływają korzystnie na serce oraz biorą udział w utrzymaniu prawidłowego poziomu trójglicerydów we krwi i właściwego ciśnienia krwi. Suplement diety Omega 3 concentrate zawiera idealne proporcje kwasów tłuszczowych EPA i DHA (3:2) i powstał przy użyciu zaawansowanej technologii destylacji molekularnej, co zapewnia większą stabilność produktu oraz uzyskanie bardzo czystego i skoncentrowanego oleju, bez utraty cennych właściwości surowca.

 

serce_sport

Zwiększ aktywność fizyczną!

Aktywność fizyczna ma wiele zalet: oprócz wpływu na utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu we krwi, skutecznie poprawia samopoczucie, zwiększa wytrzymałość na stres, wydolność oddechową oraz ułatwia utrzymanie prawidłowej masy ciała.

Tak więc dla zdrowia zacznij się prawidłowo odżywiać i uprawiaj różnorodne sporty co najmniej 3 razy w tygodniu po 30 minut!

 

 

/źródło: calivita.com.pl/