Zatrzymaj się na chwilę i … pomyśl o swoim SERCU!

 

Wstaje nowy dzień i zaczyna się jak zwykle poranne zamieszanie. Łazienka zajęta, śniadanie niegotowe, dzieci nie spakowane do szkoły Pc primordial master. Nerwowe spoglądanie na zegarek.

Już 7:15, a nikt nie jest gotowy do drogi. Codziennie obiecujesz sobie, że jutro wstaniesz wcześniej, by ze wszystkim zdążyć Pogostick download. W głębi duszy wiesz, że i tak co chwilę będziesz przestawiać budzik, aby skorzystać jeszcze z pięciu minut lenistwa. Śniadanie jecie w biegu 장가행 다운로드.

Znów nie starczyło czasu na przygotowanie II śniadania, więc wrzucasz dzieciakom jakieś drobne na zakup przekąsek w sklepiku szkolnym. Wsiadacie do auta, a tu kolejne przeszkody Download the bingo version. Znów miasto jest zakorkowane. Nerwowo trąbisz na irytujących ciebie kierowców i w takim złym nastroju wpadasz do pracy. Przez cały dzień chodzisz zestresowana, ciągle brakuje ci czasu. Chwytasz po niezdrowe produkty, byle tylko zaspokoić głód.

Tak dłużej być nie może. STOP! Pomyśl o swoim zdrowiu.

Zwolnij tempo życia, uśmiechnij się życzliwie do bliskich Tobie osób, zjedz na spokojnie pełnowartościowy posiłek.sercecv2

W ten sposób, dzięki niewielkim zmianom w trybie życia, możesz uchronić się przed rozwojem chorób układu sercowo-naczyniowego.

Nie wiem czy wiesz, ale statystyki dotyczące chorób układu sercowo-naczyniowego są przerażające.
Wynika z nich, że prawie 50% zgonów spowodowanych jest przez choroby układu sercowo-naczyniowego.

Codziennie zawał dotyka w Polsce około 300 osób. Co więcej na nadciśnienie tętnicze cierpi ponad 8,5 mln osób w naszym kraju, a aż 60% osób dorosłych ma podwyższony poziom cholesterolu we krwi.
Możesz te statystyki zmienić!

Przede wszystkim dzięki zastosowaniu odpowiedniej diety, zwiększeniu aktywności fizycznej, unikaniu stresu, zaprzestaniu palenia papierosów oraz ograniczając spożycie alkoholu.

 

Na początek zrzuć zbędne kilogramy

Pomogą Ci w tym produkty takie jak Citrimax&Chromium czy Slim Formula zawierające w swoim składzie ekstrakt z rośliny Garcinia cambogia, wspomagający kontrolę masy ciała, przyczyniający się do redukcji uczucia głodu oraz biorący udział w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy i lipidów we krwi.

Ponadto Slim Formula zawiera ekstrakt z zielonej herbaty i nopal wspierający kontrolę masy ciała i wpływający na metabolizm tłuszczów.


Strony: 1 2Dalej >>