Zatrzymaj się na chwilę i … pomyśl o swoim SERCU!

 

CaliVita posiada w swojej ofercie również preparat XShape, którego składniki aktywne wspomagają odchudzanie zarówno w dzień, jak i podczas snu Pc primordial master.
XShape, zawiera w swoim składzie cenne aminokwasy, chrom, a także L-karnitynę i witaminę C zapewniającą odpowiednią ochronę antyoksydacyjną organizmu Pogostick download.

Czy to jednak wystarczy, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę?    Niestety nie.

 

Jeśli chcesz zobaczyć kolejne spadki masy ciała – RUSZ SIĘ 장가행 다운로드.
Idź na spacer, rower, popływaj. Czy wiesz, że osoby aktywne fizycznie żyją przeciętnie 5-7 lat dłużej?
Wykorzystaj pogodę i znajdź sport dla siebie Download the bingo version.

 

Zadbaj o odpowiednią podaż kwasów tłuszczowych omega-3

Bogatym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3 są tłuste ryby, jak makrela, tuńczyk czy łosoś. Polska należy do krajów o najniższym wskaźniku spożycia ryb morskich.  Warto więc zaopatrzyć się w preparat Omega 3 concentrate, który wzbogaci dietę w ten cenny składnik.
Pomocny będzie także preparat Cholestone, zwierający w swoim składzie m.in. olej lniany – korzystnie wpływający na serce oraz czosnek pozytywnie oddziałujący na poziom lipidów we krwi i również wspomagający funkcjonowanie serca.

 

Chroń organizm przed wolnymi rodnikami

Dostarczaj organizmowi odpowiednich  ilości antyoksydantów. Znajdziesz je w preparacie Resveratrol Plus zawierającym w swoim składzie wyciąg z nasion winogron, koenzym Q10 oraz cudowny resweratrol będący polifenolem, korzystnie wpływającym na układ sercowo-naczyniowy.

Zapewne słyszałeś o korzystnych właściwościach czerwonego wina. Resveratrol PLUS  to unikalny zestaw składników najwyższej jakości – źródło skoncentrowanej siły polifenoli – resweratrolu pochodzącego z czerwonych winogron, wzmocnionych ekstraktem z nasion winogron oraz koenzymem Q10.

Musiałbyś wypić 10 butelek czerwonego wina i spożyć 4 kg łososia, aby uzyskać taką ilość resweratrolu i koenzymu Q10, jaka zawarta jest w jednej tabletce Resveratrol Plus!

 

Nie zapominaj o cennych probiotykach

Znajdziesz je w preparacie Probio Balance oraz AC Zymes.

Unikaj tłuszczów pochodzenia zwierzęcego, soli, cukrów prostych oraz smażonych i ciężkostrawnych potraw.
Produkty te niekorzystnie wpływają na układ sercowo-naczyniowy. Tłuszcze pochodzenia zwierzęcego oraz cukry proste podwyższają poziom trójglicerydów i cholesterolu we krwi, a nadmiar soli sprzyja występowaniu nadciśnienia tętniczego.

 

Wzbogać dietę w warzywa i owoce

Ze względu na bogactwo antyoksydantów oraz błonnika wspomagających pracę serca, staraj się przynajmniej 5 razy dziennie spożywać warzywa i owoce. Nie zapominaj o zielonych warzywach liściastych bogatych w kwas foliowy. Poza tym pij co najmniej 2 litry wody dziennie, unikaj stresu i ciesz się życiem wykorzystując w pełni każdy dzień. Chwytaj ostatnie promienie słońca i zatrzymaj dobry nastrój na jesienne dni.

Pamiętaj, że  pogoda ducha też wpływa na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

/źródło www.calivita.com.pl/


Strony:Wstecz 1 2