Strong Bones /suplement diety/ – wsparcie dla kości i nerwów

 

Jedna tabletka Strong Bones dostarcza tyle wapnia, co jedna szklanka mleka lub 1 porcja sera oraz tyle magnezu, co pół szklanki mleka lub 3 porcje (100 g) sera 개역성경 다운로드!

 

Produkt uzupełniający codzienną dietę w wapń i magnez. Obydwa składniki występują w formie chelatu w idealnej proporcji 2 do 1 wapnia do magnezu, która gwarantuje ich maksymalne wykorzystanie przez organizm oraz zapobiega powstawaniu kamieni nerkowych one piece games.
Preparat jest znakomity w profilaktyce osteoporozy, jest również naturalnym środkiem uspokajającym i rozluźniającym mięśnie np net framework 3.5 다운로드. podczas skurczu macicy podczas menstruacji. Wapń z magnezem może również skutecznie pomagać na nocne kurcze w łydkach.

 

Jednym z podstawowych czynników decydujących o mocnej strukturze szkieletu jest odpowiednia zawartość składników mineralnych w organizmie 무료 3d 모델 다운로드. Po zakończeniu wzrostu kości, wciąż możemy zrobić wiele, by je wzmocnić, gdyż mineralizacja (tj. „stopień wysycenia kości składnikami mineralnymi”) może trwać nawet do ukończenia 30 roku życia evolve 다운로드. Po tym okresie nie powinniśmy zapomnieć jednak o odpowiedniej podaży wapnia i magnezu, gdyż z wiekiem coraz trudniej zachować prawidłową strukturę kostną 사직원 다운로드. A na dodatek składniki te uczestniczą również w wielu innych, ważnych procesach fizjologicznych.

 

Składniki aktywne Strong Bones to wapń oraz magnez 캡쳐 도구 다운로드.

Zawartość wapnia w organizmie to około 2% naszej masy ciała. 99% tego składnika znajduje się w kościach i zębach, dlatego też jest on potrzebny do zachowana ich prawidłowej struktury 되고 법칙 다운로드. Odgrywa on ponadto ważną rolę we właściwym funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego oraz w prawidłowej koagulacji  (krzepnięciu) krwi Oracle 9i.

 

Największe ilości magnezu występują w kościach (ok. 60%) oraz mięśniach (ok. 30%). Jest on także obecny w przestrzeni międzykomórkowej oraz w samych komórkach Download the car-based form. Jest niezbędny w utrzymaniu prawidłowej struktury kości oraz zębów. Odgrywa istotną rolę we właściwym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni. Stanowi podstawowy czynnik niektórych procesów produkcji energii w organizmie. Bierze udział w syntezie białka, odgrywa rolę w przebiegu prawidłowych procesów podziału komórek, a także odpowiada za utrzymanie równowagi potasowo-sodowej w organizmie.

 

UWAGA!
• Palenie papierosów, picie kawy, herbaty oraz wysokie spożycie błonnika, jak również kwas szczawiowy i fityniany obecne w niektórych roślinach (np. szczaw, rabarbar) mogą hamować wchłanianie wapnia. Wysokie spożycie białka, sodu mogą zwiększyć usuwanie wapnia z organizmu.
• Nie zaleca się przyjmowania magnezu w dużych dawkach przez dłuższy okres czasu.
• Idealna proporcja wapnia do magnezu powinna wynosić 2:1. Nowoczesne preparaty, np. Strong Bones zawierają oba pierwiastki w tej proporcji.
• Wapń i magnez mogą być łatwo wchłaniane i wykorzystywane, jeśli preparat, który przyjmujemy, zawiera oba te makroelementy w postaci chelatów.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 

Opakowanie zawiera 100 lub 250 kapsułek
1 kapsułka zawiera:
wapń  (czytaj)  – 300.00 mg
magnez (czytaj)  – 150.00 mg
Sposób użycia dla osoby dorosłej (60-70 kg masy ciała):
 1-2 kapsułki dziennie najlepiej na noc lub według zaleceń.

 

 /źródło: calivita.com.pl/