VeinCare with hirudinea extract (75 ml) – Krem ukojenie zmęczonych nóg

 

Krem pielęgnacyjny do nóg

Każdego dnia mamy do czynienia z nieprzyjemnymi czynnikami, które negatywnie wpływają na zdrowie naszych nóg. Czy jest ktoś, kto nigdy nie odczuwał pod koniec długiego dnia „ociężałości” nóg, palących, opuchniętych stóp? Vein Care oferuje naturalne rozwiązanie dla tych problemów tumblr photos.

 

Hirudyna to substancja pochodzenia białkowego, produkowana przez gruczoły ślinowe pijawek. Już trzy tysiące lat temu pijawki były nogiobowiązkowym „wyposażeniem” arsenału uzdrowicieli. Dziś nasze nogi są narażone na dodatkowy wysiłek. Praca w pozycji stojącej przez długie godziny, ciasne buty, nadwaga oraz siedzący tryb życia nadwyrężają ich kondycję Download the bmp image.

Czy jest ktoś, kto nigdy nie doznał uczucia „ciężkich”, bolących, opuchniętych nóg pod koniec dnia?

Hirudyna – składnik aktywny kremu – działa samodzielnie, zmniejsza uczucie napięcia i ociężałości nóg. Ma

także działanie kosmetyczne: suchą i wrażliwą skórę czyni gładką, elastyczną i aksamitną.

Produkt zawiera także wyciąg z rośliny Siegesbeckia orientalis, który posiada silne właściwości kojące oracle jdk 다운로드.

Sposób użycia: krem stosować na skórę nóg, masować 2-3 razy dziennie

/źródło: calivita.com.pl/

 

Broń kobiety
Niestety, powołując się na przyspieszony tryb życia, codzienny kierat i jeszcze szereg innych wymówek, kobiety zbyt mało czasu poświęcają na pielęgnację swoich nóg. Sytuację pogarsza wzmożone obciążenie, jak np. praca w pozycji stojącej czy buty na wysokich obcasach. Niepotrzebne zylakikilogramy, brak ruchu, skłonność do pewnych chorób, to dodatkowe czynniki ryzyka Kaohsia. W efekcie pojawia się zmęczenie, ociężałość i ból w różnych miejscach nóg. Po pewnym czasie pojawiają się na ich skórze przebarwienia i żylaki. Nogi nie tylko tracą swój wdzięk, ale mogą też stać się źródłem nieustannego bólu, nieprzyjemnych doznań oraz pogorszenia nastroju.

Źródło problemu tkwi w układzie krążenia, który dostarcza krew do wszystkich miejsc w organizmie telegram file. Z serca, które podtrzymuje krążenie, bogata w tlen krew dociera naczyniami krwionośnymi do tkanek, by następnie do niego powrócić. Ma do pokonania trudną drogę ku górze. Natura wyposażyła więc żyły w specjalne zastawki zapobiegające cofaniu się krwi, ale u wielu osób są one z różnych przyczyn nieszczelne. Kiedy krew zaczyna cofać się w naczyniu powrotnym – powstają żylaki iphone 벨소리 다운로드. To właśnie ten proces jest odpowiedzialny za wszystkie wymienione wyżej objawy. Lekceważenie problemu żylaków może doprowadzić do znacznie poważniejszych zakłóceń w układzie krążenia.

HIRUDYNA, która m.in.:
zapobiega krzepnięciu krwi i tworzeni się żylaków i hemoroidów (żylaki odbytu)
kompleksowo oddziałuje na już istniejące żylaki nóg oraz na powstałe z nich guzy
zmniejsza obrzęki
redukuje ból i skurcze łydek, działa rozkurczowo
przyspiesza wchłanianie krwiaków
ma właściwości rozszerzające naczynia włosowate
czyni skórę elastyczną
zmniejsza zaczerwienienie skóry i jej bolesność
ogranicza powstawanie błękitnych plam na skórze nóg
redukuje zmęczenie nóg i poczucie ich ociężałości
jest jedną z substancji zawartej w kremie pielęgnacyjnym do nóg – VeinCare 재고관리 양식 다운로드.

Historia PIJAWKI
Trzy tysiące lat temu w Azji, podstawowym elementem stosowanym jako środek leczniczy były pijawki. Utrata krwi wskutek jej wysysania przez pijawkite organizmy, miała na celu odtruwanie, a składniki dostające się do ciała podczas wpijania się pijawek w ludzką skórę, działały rozkurczowo i posiadały nawet właściwości uspokajające. Starożytni Grecy szczegółowo opisali zalety stosowania pijawek. Pozostały notatki wskazujące na systematyczne ich stosowanie przez Themisona (123 – 43 p.n.e.) oraz później przez Pliniusa (23-79), który z kolei leczył pijawkami hemoroidy 드라마 체르노빌 다운로드. Podobne przekazy na piśmie pochodzą ze świata arabskiego. Podczas Rewolucji Francuskiej pijawki znów zyskały na znaczeniu. Ich zastosowanie Broussais (1772-1838) określił jako istotę leczenia. Później stosowanie tych żywych istot stało się mniej popularne, dzięki odkryciu w wyciągu z pijawki składnika pod nazwą hirudyna (Haycraft 1884, Jacobi 1903) 안드로이드 벨소리 다운로드.
Hirudyna została wyizolowana w 1955 roku przez prof. Fritza Markwarta, jednak jej produkcja na skale przemysłową nie była w tamtych czasach możliwa, za względu na ograniczona ilość naturalnych źródeł jej pozyskiwania – czyli pijawek.
W wyniku badań inżynierii genetycznej w ostatnich latach, opracowano metodę pozyskiwania hirudyny ze specjalnych bakterii i grzybów, na skale światową Please papers. Dzięki temu, zaprzestano nieprzyjemnego dla pacjenta przystawiania pijawek do skóry.
Tradycyjny zabieg stawiania pijawek jest kosztowny a przy tym dość niechigieniczny ze względu na wiele bakterii i chorób krążących we krwi w tym plagi naszych czasów – aids. Jeśli pijawka jest używana kilkakrotnie u wielu osób, może być zagrożeniem i przenosić różne infekcje.
Nie zapominając o leczniczym działaniu hirudyny, człowiek nauczył się odzyskiwać ten cenny składnik, nie narażając pacjentów na dość nieprzyjemne zabiegi tzw. „stawiania ” pijawek.
Hirudyna posiada właściwości lecznicze i kosmetyczne. Między innymi uwalnia nogi od uczucia opuchnięcia, a suchą i wrażliwą skórę czyni gładką, elastyczną i jedwabistą. Składnik ten zawarty jest w leczniczym kremie na żylaki – Vain Care.