Vital A /suplement diety/ – zestaw dla grupy krwi „A”

 

Grupa krwi „A”

Grupa krwi „A” powstała ok. 15-25 tysięcy lat temu, gdy człowiek „przestawił się” na bardziej rolniczy tryb życia i sposób odżywiania. Organizmy tych osób otrzymują względnie duże ilości składników mineralnych i witamin. Jeśli jednak chcą wzmocnić swoją odporność i zachować prawidłowe funkcjonowanie organizmu, potrzebują przede wszystkim żelaza, witaminę B12, witaminę C, foliany, kwas pantotenowy, bioflawonoidy oraz witaminę E necroman. Spożywanie zielonej herbaty, imbiru, głogu oraz natki pietruszki jest szczególnie korzystne dla tej grupy osób.
Powyższe składniki zostały uwzględnione w składzie produktu Vital A.

 

Głóg (łac.Crataegus oxycantha) glog
Głóg wykazuje wyjątkowo korzystne działanie, zwłaszcza u osób u których w poprzednich pokoleniach w rodzinie występowały choroby sercowo-naczyniowe 진지궁서체 다운로드. Wszystkie główne składniki głogu zwiększają elastyczność ścian naczyń krwionośnych, wzmacniają pracę mięśnia sercowego i jednocześnie obniżają ogólnoustrojowe ciśnienie krwi.

 

Bromelaina – enzym otrzymywany z soku ananasaananas
Wykazuje silne właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe, które często są wykorzystywane w leczeniu urazów Samsung Smartphone Driver. Bromelaina hamuje stan zapalny pobudzając wytwarzanie plazminy, naturalnego enzymu, który rozkłada fibrynogen – substancję odpowiedzialną za powstawanie miejscowych obrzęków. Zbyt wysoki poziom fibrynogenu może wpływać na tworzenie się skrzepów, które mogą doprowadzić do zawału serca lub udaru mózgu. W ten sposób bromelaina może zapobiegać procesom zakrzepowym na co narażone są osoby z grupą krwi A Download Baldi's Math Class. Z tego powodu Bromelaina jest włączona w skład Vital A i AB.

Ponadto bromelaina ułatwia trawienie białek oraz przyswajanie składników odżywczych z żywności i suplementów. W ten sposób wspomaga układ pokarmowy osób z grupą krwi A, których „słabym ogniwem” jest zbyt ubogie wydzielanie soków trawiennych 삼성 스토어 다운로드.
Kwercetyna – zawarta w Vitalu A i AB
Blisko spokrewniona z rutyną i hsperydyną jest obecnie uważana za „gwiazdę” wśród bioflawonoidów.
Bioflawonoidy są szczególnie korzystnymi substancjami o silnych właściwościach przeciwutleniających.
Wydaje się również, że kwercetyna jest jedną z najsilniejszych substancji przeciwnowotworowych, odkrytych do tej pory 아프리카 플레이어 다운로드. Jest kilkaset razy potężniejszym antyoksydantem niż witamina E. Z tego powodu wchodzi w skład preparatu Vital A i Vital B.

 

Borówka (łac. Vaccinum myrtillus) borowki
Była używana w Europie do leczenia kruchych naczyń krwionośnych 007위기일발 다운로드. Stosowano ją, aby zapobiec udarom, zawałom serca i ślepocie. Zawiera niezbędne antyoksydanty, które hamują działanie wolnych rodników. Wzmacnia system immunologiczny i chroni organizm przed infekcjami różnych bakterii, grzybów i pierwotniaków.
Zawarte w borówkach związki polifenolowe -antycyjany i flawonoidy, posiadają silne właściwości lecznicze. Antycyjany są stosowane w przypadkach osłabienia naczyń włosowatych, ich nadmiernej kruchości, skłonności do mikropęknięć, siniaków i krwotoków free music for Android. Przywracają im elastyczność. Stąd też mają korzystne działanie w chorobach naczyniowych, serca, żylaków i hemoroidów.

 

Zielona herbata (łac. Camellia sinensis)ziel_herbat
Zielona herbata jest silnym roślinnym antyoksydantem, który działa przeważnie w przewodzie pokarmowym, w pewnym stopniu dostarcza także ochrony przeciwnowotworowej ibm aix.
Zielona herbata może również zapobiegać nieprawidłowym procesom krzepnięcia krwi, obniża wysokie ciśnienie tętnicze krwi i wysoki poziom LDL-cholesterolu, a podwyższa frakcję HDL-cholesterolu („dobrego cholesterolu”). Ze względu na predyspozycję osób z grupą krwi A na choroby nowotworowe i sercowo-naczyniowe zielona herbata stała się jednym z ważniejszych wyciągów roślinnych zawartych w Vitalu A 튜브 음악 다운로드.

 

Liść oregano (łac. Origanum Vulgare) oregano
Starożytni Grecy używali liści oregano, aby leczyć różne infekcje bakteryjne i wirusowe. Wśród licznych składników oregano wyróżnia się dwie substancje czynne – karwakrol i tymol – obie o silnych właściwościach antyseptycznych i przeciwzapalnych. Obecność oregano w Vitalu A jest ważna, aby wzmocnić system immunologiczny osób z grupą krwi A.

 

Imbir (łac. Zingiber officinale) imbir
Ponieważ osoby z grupą krwi A często cierpią z powodu zapalenia żołądka, które może być konsekwencją zmniejszonego wydzielania soków żołądkowych. Zawarty w preparacie Vital A imbir może spowodować zwiększone wydzielanie soków trawiennych, a co za tym idzie wspomóc układ pokarmowy w trawieniu, zwłaszcza białka zwierzęcego.

 

POZNAJ DIETĘ ZGODNĄ Z GRUPĄ KRWI „A” kropelka_a

 

Zestaw i proporcje witamin, minerałów oraz oraz roślin leczniczych specjalnie dobranych dla osób o określonej grupie krwi. (czytaj więcej)