Vital AB /suplement diety/ – zestaw dla grupy krwi „AB”

 

Grupa krwi „AB”

W czasie ewolucji w wyniku połączenia grup krwi „A” i „B” powstała ostatnia grupa krwi. Osobom z grupą krwi „AB” zaleca się przyjmowanie witaminy C oraz antyoksydantów, a także niektórych aktywnych składników roślinnych – zielonej herbaty, czosnku, brokułów, seleru i imbiru 기도편지 양식 다운로드.
Kompleksowy preparat przeznaczony dla osób z grupą krwi AB zawiera kompozycję wyciągów z roślin leczniczych zalecanych zarówno dla osób z grupą krwi A jak i B, jednak pierwszeństwo mają zioła zalecane dla grupy A, ze względu na ich wyraźniejsze właściwości ochronne.

 

Zielona herbata (łac. Camellia sinensis)ziel_herbat
Zielona herbata jest silnym roślinnym antyoksydantem, który działa przeważnie w przewodzie pokarmowym, w pewnym stopniu dostarcza także ochrony przeciwnowotworowej 피파4 다운로드.
Zielona herbata może również zapobiegać nieprawidłowym procesom krzepnięcia krwi, obniża wysokie ciśnienie tętnicze krwi i wysoki poziom LDL-cholesterolu, a podwyższa frakcję HDL-cholesterolu („dobrego cholesterolu”). Ze względu na predyspozycję osób z grupą krwi AB na choroby nowotworowe i sercowo-naczyniowe wyciąg z zielonej herbaty znajduje się w preparacie Vital AB 야인시대 고화질 다운로드.

 

Imbir (łac. Zingiber officinale) imbir
Ponieważ osoby z grupą krwi AB (podobnie jak w grupie A), często cierpią z powodu zapalenia żołądka, które może być konsekwencją zmniejszonego wydzielania soków żołądkowych. Zawarty w preparacie Vital AB imbir spowoduje zwiększenie wydzielania soków trawiennych, a co za tym idzie wspomoże układ pokarmowy w trawieniu, zwłaszcza białka zwierzęcego 솔개 의 선택 동영상 다운로드.

 

Bromelaina – enzym otrzymywany z soku ananasaananas
Wykazuje silne właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe, które często są wykorzystywane w leczeniu urazów. Bromelaina hamuje stan zapalny pobudzając wytwarzanie plazminy, naturalnego enzymu, który rozkłada fibrynogen – substancję odpowiedzialną za powstawanie miejscowych obrzęków 게임 대부 다운로드. Zbyt wysoki poziom fibrynogenu może wpływać na tworzenie się skrzepów, które mogą doprowadzić do zawału serca lub udaru mózgu. W ten sposób bromelaina zapobiega procesom zakrzepowym na co narażone są osoby z grupą krwi AB (oraz grupy A).
Z tego powodu bromelaina jest włączona w skład Vital AB i A.  Ponadto bromelaina ułatwia trawienie białek oraz przyswajanie składników odżywczych z żywności i suplementów 시그널 전편 다운로드. W ten sposób wspomaga układ pokarmowy osób z grupą krwi AB i A  których „słabym ogniwem” jest zbyt ubogie wydzielanie soków trawiennych.

 

Brokułybrokuly
Preparat Vital AB zawiera wyciąg z brokuł, które należą do warzyw z rodziny krzyżowych, od dawna polecanych jako część zdrowej diety Packet Tracer 7.2 download. Brokuły są bogatym źródłem substancji przeciwnowotworowych. Niektóre z nich, np. indole o silnych właściwościach antyoksydacyjnych, zwiększają produkcję enzymów odpowiedzialnych za rozkład i wydalanie karcinogenów (czynników rakotwórczych powstałych w wyniku np. promieniowania jonizującego, palenia tytoniu ).

Inny silny składnik – sulforafan, stymuluje organizm do produkcji enzymów przeciwnowotworowych Download Bixby Error. Te korzystne substancje znajdują się w preparatach Vital B i AB.

 

Czerwone wionogronawinogrona
Skórki czerwonych winogron zawierają składniki nazywane polifenolami. Polifenole są silnymi antyoksydantami hamują utlenianie cząsteczek LDL-cholesterolu, które są szkodliwe dla organizmu odkładają się bowiem na ściankach naczyń krwionośnych w postaci blaszek miażdżycowych powodując zwężenie ich światła, tworzenie się zakrzepów, nadciśnienia tętniczego co jest główną przyczyną zawałów serca i udarów mózgu Download Acrovetreader 10. Wspomagają i chronią układ krążenia.

 

Czosnek (łac. Allium sativum)garlic2
Znany jest od tysięcy lat ze swoich zdrowotnych właściwości. Wspaniale wspomaga system immunologiczny organizmu. Czosnek wykazuje slne właściwości antybiotyczne dzięki zawartej w czosnku substancji o nazwie allicyna i allistatyna 매트릭스 전편 다운로드.
Wykazuje fenomenalne zdolności do walki z wirusami, bakteriami i grzybami. Poprawia trawienie,  pobudza wydzielanie soku trawiennego w żołądku co jest niezmiernie istotne dla osób z grupą krwi AB i A.

Poprawia funkcjonowanie mózgu w starszym wieku ochraniając neurony.  Czosnek wspomaga organizm w oczyszczaniu go z toksyn, trucizn i metali ciężkich w ten sposób chroniąc go przed chorobami nowotworowymi, znacznie częściej występującymi u osób z grupą krwi AB i A.  więcej

 

POZNAJ DIETĘ ZGODNĄ Z GRUPĄ KRWI “AB”kropelka_ab

 

Zestaw i proporcje witamin, minerałów oraz oraz roślin leczniczych specjalnie dobranych dla osób o określonej grupie krwi. (czytaj więcej)