Vital 0 /suplement diety/ – zestaw dla grupy krwi „0”

 

Grupa krwi „0”
W toku ewolucji najwcześniej wykształciła się grupa krwi „0”, która przystosowała się do spożywania mięsa Download the biopsy txt. Osoby z tą grupą krwi otrzymują z dietą względnie duże ilości witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, żelaza i witaminy C, jednak wykazują zwiększone zapotrzebowanie na witaminy z grupy B active perl. Aby osoby te mogły cieszyć się zdrowiem, zaleca się im stosowanie wybranych składników roślinnych, np. jukkę, natkę pietruszki, kurkumę, korzeń chrzanu i wyciąg z korzenia lukrecji. 

Nadmierna ilość soku żołądkowego, wydzielanego szczególnie obficie u tej grupy krwi, sprawia, że znacznie częściej w porównaniu z pozostałymi grupami, stwierdza się u nich wrzody dwunastnicy linux 다운로드.
Vital „0” składa się z 41 różnych składników aktywnych, oprócz witamin i minerałów zawiera wyciągi z roślin leczniczych:

 

Lukrecja (łac 잊지도 못하고 다운로드. Glycyrrhiza glabra)lukrecja1
Zadaniem substancji czynnych lukrecji jest ochrona błony śluzowej żołądka i dwunastnicy przed podrażniającym działaniem kwasu solnego i jednocześnie przyspieszenie regeneracji już uszkodzonych ścian 에이리언 커버넌트 자막 다운로드.
Z ekstraktu lukrecji, znajdującego się w Vitalu O i B, usunięto glicyryzynę – związek o podobnym działaniu jak sterydy. Dzięki temu wyciąg z lukrecji nie wywołuje niepożądanych działań ubocznych 웹하드 다운로드. Lukrecja pozbawiona gliceryzyny zwiększa warstwę ochronną w żołądku i jelicie cienkim co może zapobiec przyszłym problemom osób z grupą krwi „0” 애드온 다운로드.

 

Kelp norweski (łac. Fucus vesiculosus)kelp
Zaleca się, aby osoby z grupą krwi O systematycznie przyjmowały brunatnice zwane kelpem norweskim ze względu na obecność znacznych ilości fukozy Galaxy Tab file. Cukier ten chroni błonę śluzową przed namnażaniem się patologicznej bakterii Helicobacter pyroli, która odgrywa zdecydowanie negatywną rolę w patogenezie choroby wrzodowej 박가네 다운로드. Ponadto kelp jest źródłem chlorofilu, dużych ilości jodu oraz innych składników mineralnych, witamin, aminokwasów i silnych antyoksydantów.

 

Jukka (łac 사랑과 전쟁 극장판 다운로드. Yucca glauca)yukka-fleurs
Szczególne miejsce w preparacie Vital O zajmuje jukka, która posiada silne działanie przeciwzapalne. Ponadto jukka wpływa oczyszczająco na jelito grube chroni organizm przed absorpcją związków toksycznych powstałych podczas przemiany materii z przewodu pokarmowego. W ten sposób można zapobiec m in. zmianom degeneracyjnym stawów.

 

Pietruszkapietruszka
To naturalny środek moczopędny, wiatropędny, przeciwrobaczy i przeciwzapalny. Jest często polecana w przypadku wola, otyłości, obrzęku, moczenia nocnego, retencji płynów, reumatyzmu, niestrawności czy zaburzeń menstruacji.

 

Ostryż długi (łac.Curcuma longa)kurkuma
Kurkumina- aktywny składnik kurkumy – jest silnym antyoksydantem, łagodzi dolegliwości związane ze zwyrodnieniowym zapaleniem stawów. Kurkuma od dawna stosowana jest przez medycynę ludową w chorobach wątroby, skutecznie łagodzi stany zapalne i usprawnia funkcje tego narządu.

 

Kompleks bioflawonoidów z cytrusów grapefruit1
Włączone do preparatu dla grupy krwi O wzmacniają odporność naczyń włosowatych i żylnych, zapobiegają krwotokom co u osób o tej grupie krwi, posiadającą zbyt rzadką krew jest niezmiernie istotne.

 

  POZNAJ DIETĘ ZGODNĄ Z GRUPĄ KRWI „0”    kropelka0

 

Zestaw i proporcje witamin, minerałów oraz oraz roślin leczniczych specjalnie dobranych dla osób o określonej grupie krwi. (czytaj więcej)