VitalWoman /suplement diety/ – pomoc dla kobiet, libido, samopoczucie

 

Współczesna kobieta stara się jednocześnie sprostać oczekiwaniom jako bizneswoman, gospodyni domowa, matka, żona. To ogromne obciążenie dla organizmu płci pięknej. Skutkiem czego większość pań jest ciągle przemęczona, rozdrażniona.

Jak to się uwidacznia?

Pomału traci cierpliwość do dzieci, w pracy brakuje jej sił i ma trudności z koncentracją, a wieczorem jest na tyle wyczerpana, że nie ma ochoty na żadne przyjemności czy doznania i pada wycieńczona obok męża java 1 5 다운로드. Tak jednak być nie musi!
Nie rezygnuj z własnych przyjemności!
Odczuwaj witalność i satysfakcję przez cały dzień!
I to pomimo wypełnionego po brzegi grafiku dnia.

Składniki aktywne produktu:

Pozytywnie wpłyną na stan fizyczny i psychiczny Twojego organizmu, dbając o zachowanie jego równowagi, by nie dopadały Cię chwile zwątpienia i spadki samopoczucia (korzeń Maca, liść Damiana,korzeń Suma);
Poprawią Twoje libido i naturalną aktywność seksualną, sprawiając że znów odzyskasz radość z chwil spędzanych w sypialni (liść Damiana, korzeń Maca);
Dbają o układ moczowy (korzeń Sarsaparilla, jagody palmy sabalowej);
Pomagają kontrolować masę ciała, zmniejszając apetyt (liść Damiana) i korzystnie wpływając na metabolizm tłuszczów (nasiona guarany).

Badania dowodzą, że osoby kochające się częściej żyją dłużej oraz są szczęśliwsze. Co więcej podczas łóżkowych zabaw możesz spalić dodatkowe kalorie, na czym z pewnością zyska Twoja sylwetka 누끼따기 다운로드.

Komu szczególnie polecamy VitalWoman?

Kobietom, które chcą:

 Kobietom, które chcą:

zadbać o prawidłowe libido i wspomóc aktywność seksualną;
zwiększyć ochotę na miłosne igraszki z ukochanym, zwłaszcza w okresie okołomenopauzalnym, kiedy to hormony szaleją;
ograniczyć wpływ stresu na organizm;
wspomóc gubienie zbędnych kilogramów;
wzmocnić wydajność fizyczną i umysłową organizmu.

Specjalnie dobrany skład ziołowy przynosi doskonałe efekty w prawidłowej pracy układu hormonalnego u kobiet w rozrodczości oraz płodności.

Składnikami produktu to wyciągi roślinne, nie powodujące żadnych przykrych lub szkodliwych skutków ubocznych.
Aby uzyskać zalecane efekty, zaleca się regularnie zażywać VitamWomen 다크독버그판 다운로드.

1 tabletka VitalWomen zawiera:

125mg- Sproszkowany liść Damiana
100mg- Sproszkowany korzeń Suma
100mg- Sproszkowany korzeń Maca
100mg- Ekstrakt nasion guarany (4:1)
22mg- (standaryzowany 22% kofeiny)
50mg- Sproszkowany korzeń Sarsaparilla
50mg- Sproszkowane jagody palmy sabalowej
25mg- Sproszkowany korzeń Catuaba

Ekstrakt z guaranyguarana

Guarana od niepamiętnych czasów była znana ludom tubylczym w dorzeczu Amazonki i Pary, które zażywały ją dla podniesienia sprawności fizycznej w tym płodności i psychicznej w stanach wzmożonego wysiłku.
Naturalne właściwości guarany są szczególnie przydatne w zwalczaniu stanów depresyjnych, wynikających z wyczerpania nerwowego czy też napięcia przedmięsiączkowego. Guarana przywraca dobry nastrój bez nagłych wahnięć emocji. Działając na cały system nerwowy, nie zaś na poszczególne części ciała, guarana przynosi długotrwały efekt „pozytywnego pobudzenia” Park Sang-hyoed.

 

Johimba (Pausynistalia yohimba) kora

zwiększa przepływ krwi w obrębie narządów płciowych oraz stymuluje pracę mózgu i serca. Zwiększa doznania erotyczne. Coraz częściej jest stosowana przez sportowców, ponieważ dodaje energii i wzmacnia silę mięśni.

 

Brazylijski jałowiec (syn. Juniperus brasiliensis, Catuaba)jalowiec

poprawia kondycję fizyczną obu płci, a dzięki właściwościom stymulującym centralny układ nerwowy może przeciwdziałać impotencji 소오강호 2018 다운로드.

 

  Damiana (Tumem diffusa)ziele_damiana

bogata w b-sitosterol, jest dobrze znanym indiańskim afrodyzjakiem, wzmagającym aktywność seksualną.
Jej właściwości przeciwdepresyjne, oczyszczające i wzmacniające zaspokajają zwiększone wymagania obu płci.
Wysoce cenione jako afrodyzjak już od czasów starożytnych. Aztekowie wykorzystywali tę roślinę w swoich rytuałach jako seksualny stymulant dla mężczyzn i kobiet. Działanie ziela damiana polega między innymi na wyrównywaniu poziomu hormonów, dlatego często jest zalecane kobietom w zespole napięcia przedmiesiączkowego i dolegliwości związane z menopauzą dropbox pc 다운로드. Roślina ta cieszy się też popularnością wśród mężczyzn. Niektórzy naukowcy twierdza, że powoduje ona lekkie podrażnienie cewki moczowej, co zwiększa wrażliwość prącia na bodźce zewnętrzne.
W medycynie stosowana jest w leczeniu bezpłodności, impotencji i zaburzeń seksualnych. Zalecane jest stosowanie 50-60 mg trzy razy dziennie.

 

Kolcorośl lekarski (syn. Medical smilax, Smilax officinalis) kolcorosl

jest polecany zarówno mężczyznom, jak i kobietom jako skuteczny środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy Samsung Recovery Solution 8.

 

  Suma (Pfaffia paniculata)suma
jest bardzo popularna wśród pań, ponieważ zwiększa ich zasoby energii, odporność i seksualne pożądanie.

 

 

 

Maca (Lepidium meyenii)maca

podobnie jak Suma, wzmaga doznania seksualne, używana jest również do leczenia bezpłodności.

 

 

  Owoc palmy sabal (syn. Saw Palmetto, Serenoa repens)sabal

zawiera aktywne składniki (b-sitosterol i jego glikozydowe pochodne, flawonoidy), które pozytywnie wpływają na funkcje układu rozrodczego kobiety, wspomaga leczenie stanów zapalnych jajników Samsung wifi camera download.

 

 

 

Korzeń Unicorn (Aletris farinose) korzen

wykazuje podobne działanie na organizm jak estrogeny, żeńskie hormony płciowe. Zapobiega zmianom nastroju związanych z wahaniami hormonalnymi w ciągu cyklu menstruacyjnego.

 

Opakowanie zawiera 60 tabletek

Sposób  użycia jako profilaktyka:

2 tabletki dziennie pół godziny przed posiłkiem

 

Uwagi!
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut
(zamiennik) zróżnicowanej diety 소설 토지 다운로드. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona. Osoby z problemami zdrowotnymi, przyjmujące leki przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci Download the calm music.

 

/źródło: calivita.com.pl/
Zobacz krem do okolic intymnych   EveryMoment

EveryMoment nawilża i w znacznym stopniu chroni kobietę przed otarciami i podrażnieniami w trakcie kontaktu intymnego, szczególnie wskazany dla kobiet z suchością pochwy.
Produkt dla mężczyzn z infekcją w okolicach intymnych oraz dla kobiet z drożdżakami pochwy, “na suche dni” oraz do pielęgnacji intymnej dla obojga.