Witamina C 500 /suplement diety/

 

Jedna tabletka C 500 dostarcza tyle witaminy C, co  1 kg pomarańczy lub 10 kg jabłek!

 

W niektórych sytuacjach życiowych wskazana jest suplementacja witaminą C Windows 7 Ultimate. Podwyższona temperatura ciała, niektóre lekarstwa – np. doustne środki antykoncepcyjne – mogą zwiększyć zapotrzebowanie na tę witaminę.
Wśród produktów z oferty CaliVita® możesz wybrać kilka rodzajów witaminy C 옥스포드 영영 사전 다운로드. Mając na uwadze swój wiek, stan zdrowia wybierz produkt, który najlepiej będzie odpowiadał Twoim potrzebom.
Witamina C pełni w ustroju niezwykle ważne funkcje http analyzer 다운로드. Aktywuje liczne enzymy, odgrywa istotną rolę w oddychaniu komórek oraz w ochronie przed stresem. Wspomaga absorpcję żelaza z żywności, a wspólnie z kwasem foliowym i witaminą B12 pobudza produkcję krwinek czerwonych 뷰 스캔 다운로드.

1 tabletka C 500 zawiera:
500 mg witaminy C

Opakowanie zawiera 100 tabletek

 

Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym wspiera układ odpornościowy organizmu Spotted 2 download. Jest także niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.
Bierze udział w tworzeniu struktur tkanki łącznej, dzięki czemu pomaga zachować integralność skóry, dziąseł, kości i chrząstki Photoshop images.

 

Witamina C (kwas askorbinowy) należy do grupy witamin rozpuszczalnych w wodzie, co oznacza, że szybko jest wydalana z organizmu Emart ci. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji istnieją już preparaty o przedłużonym działaniu (TR – timed release), takie jak np. C-500 (dostępne w sieci CaliVita®), zapewniające stopniowe wchłanianie do krwi i stały poziom witaminy C w organizmie Ubuntu download.
W nowoczesnych preparatach – takich jak np. C Plus Flavonoids – obok witaminy C obecne są bioflawonoidy, wspierające jej przyswajanie 어도비 드림위버 다운로드. Często określa się je mianem witaminy P. Organizm nie jest w stanie samodzielnie wytwarzać bioflawonoidów, stąd muszą one pochodzić z pożywienia xps 뷰어 다운로드. Wspólnie z witaminą C korzystnie wpływają na strukturę naczyń włosowatych. Pobudzają również krążenie krwi. Bioflawonoidy są także często stosowane w przypadku kontuzji sportowych.

 

UWAGA!

• Witamina C jest wrażliwa na światło i wysoką temperaturę, o czym należy pamiętać podczas przechowywania.
• Osoby, które cierpią z powodu kamicy nerkowej, przed zażyciem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

(źródło Calivita)
WITAMINY C W PRODUKTACH CALIVITA 

Witamina C zabija prątki gruźlicy. /artykuł/- czytaj