Zamówienia

– kontakt tel. 695 411 224                            

CENNIK wszystkich produktów CaliVita 

1 익스플로러 바로 다운로드.  Zapis do Klubu CaliVitalogo_calivita

Dotyczy osób nie posiadających jeszcze swojego kodu członkowskiego w CaliVita International, a chcących się zarejestrować, by kupować taniej – w cenach klubowych – już przy rejestracji 서프러제트 다운로드. Zapis nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma też żadnych dodatkowych opłat, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenach klubowych.

2.  Zamówienie Klubowiczaklub

Dotyczy osób posiadających swój kod członkowski w CaliVita International Download DirectX. Można tu zamówić produkty z oferty polskiej. Należy się zalogować wpisując swój numer klubowy oraz adres e-mail (to ważne bo wówczas zamawiasz w cenach klubowych) 자전거 일러스트 다운로드.
Po zalogowaniu wejść na koszyk zamówienia pojedyncze, dalej sklep CaliVita poprowadzi w zakupach. W razie niejasności proszę o kontakt tel Java version. 695411224

3.  Zamówienie Klubowicza produktów w Rotterdamieflaga_ue

ZAMÓWIENIE WAŻNE WYŁĄCZNIE Z AKTUALNYM NUMEREM KLUBOWYM CALIVITA

4 윈7 지뢰찾기 다운로드.  Formularz zapisu do klubu CaliVita dla osób zamieszkałychflaga_ue na terenie Unii Europejskiej

lub po kliknięciu w nazwę kraju Wyspy Brytyjskie, Austria i NiemcyHiszpania i Portugalia, IrlandiaWłochy, Kosowo, Turcja, Bośnia, Bułgaria, Rumunia, Ukraina, Serbia, Chorwacja, SłowacjaCzechy, Węgry, Macedonia, Słowenia, i inne kraje EU)